Zamknij

"Przyjaciółki" - odcinek 206 - STRESZCZENIE. Ślub Dorotki i Sławka nie dojdzie do skutku! [20.05]

13.05.2021 15:03
"Przyjaciółki" - odcinek 206 - STRESZCZENIE. Ślub Dorotki i Sławka nie dojdzie do skutku! [20.05]
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

Streszczenie 206. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 206. odcinka serialu "Przyjaciółki". 

"Przyjaciółki", odcinek 206 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 206. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 206 - streszczenie

Streszczenie 206. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Patrycję dręczą wyrzuty sumienia, że zbyt pochopnie osądziła Artura. Anka wyczekuje zeznań przed komisją, gdy sprawa o molestowanie studenta wreszcie się wyjaśni. Tymczasem przed Andrzejem i Robertem trudny okres, gdyż w wyniku nieporozumienia ich przyjaźń wystawiona zostaje na próbę. Sławek zaś, widząc załamanie Dorotki utratą majątku, proponuje przełożenie ślubu na inny termin. Kobieta błędnie odczytuje jego intencje i uznaje, że mężczyzna chce się z nią ożenić wyłącznie dla pieniędzy. Sprawa wymyka się spod kontroli, a podczas ślubu dochodzi do nieoczekiwanego zwrotu akcji.

Przyjaciółki, odcinek 206 - gdzie i kiedy oglądać?

206. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 20 maja 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.05 na kanale Polsat.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl