Zamknij

Przyjaciółki: powstanie nowy sezon? Aktorki miały otrzymać informację

Maciej Friedrich
21.05.2020 11:19
Przyjaciółki: powstanie nowy sezon? Aktorki miały zostać wezwane na plan
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Dobra wiadomość dla wielbicieli serialu "Przyjaciółki". Aktorzy występujący w popularnej produkcji mieli dostać maila w sprawie rozpoczęcia zdjęć. Pojawiły się doniesienia, że w nowych odcinkach może zabraknąć Małgorzaty Sochy.

"Przyjaciółki" to cieszący się dużą popularnością serial obyczajowy, emitowany na antenie Polsatu od września 2012 roku. Perypetie tytułowych przyjaciółek, czterech kobiet po czterdziestce spotykających się po latach, nazywany był przez wielu polską wersją "Seksu w wielkim mieście". Każda z bohaterek ma inny charakter i nieco inne oczekiwania od życia oraz inne problemy. Być może właśnie dzięki tej różnorodności produkcja przyciąga widzów przed ekrany.

Nie bez znaczenia jest także obsada serialu, widzowie pokochali aktorskie kreacje Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Strużyńskiej. Niestety, pojawiły się informacje o spadku oglądalności "Przyjaciółek" i doniesienia, że 15. sezon może być ostatnim spotkaniem z bohaterkami. Dodatkowy przestój w pracy nad serialami spowodowany pandemią koroanwirusa zaniepokoił fanów serii. Jednak jak donosi "Super Express" fani nie mają powodów do obaw.

 Przyjaciółki, sezon 16 - kiedy nowe odcinki serialu i o której oglądać? [DATA]

Przyjaciółki: serial wraca na ekrany? Aktorki miały dostać wiadomość w tej sprawie

Według informacji "Super Expressu" następny sezon "Przyjaciółek" pojawi się na ekranach. Aktorzy mieli otrzymać wiadomości mailowe z informacją, że producenci przymierzają się do powrotu na plan. Nie wyznaczono jeszcze konkretnej daty, ale byłaby to z pewnością wspaniała wiadomość dla wielbicieli serialu. Pojawiły się jednak spekulacje co do obsady nowych odcinków.

Pojawiły się spekulacje dotyczące dalszego udziału Małgorzaty Sochy w "Przyjaciółkach". Aktorka otrzymała angaż w "BrzydUli" i zdaniem wielu osób może zrezygnować z roli Ingi. W grudniu 2019 roku fani zadrżeli także, gdy Anita Sokołowska zasugerowała, że jest zmęczona rolą Zuzy. Miejmy nadzieję, że nowe odcinki powstaną jak najszybciej i zastaniemy w nich wszystkich znanych i lubianych bohaterów.

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

RadioZET.pl/MF