Zamknij

Przyjaciółki, sezon 17 - kiedy nowe odcinki serialu Polsatu? [DATA PREMIERY]

02.12.2020 10:30
Przyjaciółki, sezon 17 - kiedy nowe odcinki serialu Polsatu? [DATA PREMIERY]
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Kiedy 17. sezon "Przyjaciółek"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani polskiego serialu, którzy już nie mogą doczekać się dalszych historii czterech bohaterek. Szczegóły dotyczące daty premiery 17. sezonu "Przyjaciółek", zamieszczamy poniżej.

"Przyjaciółki", 17. sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon polskiej produkcji? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery 17. sezonu serialu "Przyjaciółki".

Przyjaciółki 17 - czy będzie nowy sezon serialu? 

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy i czy będzie nowy sezon "Przyjaciółek". Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez fanów serialu Polsatu, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych historii bohaterów. Nic dziwnego, w końcu polska produkcja wciąż cieszy się niemałą popularnością. Jak podawał we wrześniu br. portal WirtualneMedia.pl, najnowszy sezon "Przyjaciółek" ogląda średnio 1,20 mln osób. Polsat w czasie emisji serialu zajmuje trzecie miejsce w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i jest wiceliderem w grupie komercyjnej 16-49.

Oficjalne informacje dotyczące tego, czy powstanie 17. sezon "Przyjaciółek", pojawiły się na początku grudnia 2020. Wiadomo już, że serial doczeka się kontynuacji. Prace nad kolejnym sezonem "Przyjaciółek" rozpoczęły się w listopadzie.

Przypomnijmy, że ostatni odcinek 16. sezonu "Przyjaciółek" wyemitowany został w czwartek, 26 listopada 2020. Tradycyjnie ostatni epizod produkcji można było obejrzeć o godzinie 21:05 w Telewizji Polsat.

Przyjaciółki, sezon 17 - kiedy premiera kolejnych odcinków w Polsacie?

Premiera 17. sezonu "Przyjaciółek" zaplanowana została na wiosnę 2021 roku. Jeśli tylko pojawi się dokładna data emisji pierwszego odcinka nowego sezonu serialu, zamieścimy ją w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

"Przyjaciółki" to polski serial obyczajowy w reżyserii Grzegorza Kuczeriszki, emitowany od 6 września 2012 na antenie Polsatu. Akcja serialu dzieje się w Warszawie. Jego bohaterkami są cztery kobiety po trzydziestce, które przyjaźniły się w liceum i od ostatniego spotkania klasowego odnowiły swój kontakt.

RadioZET.pl