Zamknij

Przyjaciółki: pasmo porażek w pierwszym odcinku sezonu. Co się wydarzy w życiu bohaterek?

Roksana Orlicka
04.03.2020 14:37
Przyjaciółki wiemy co się wydarzy w 1 odcinku 15 sezonu serialu
fot. Instagram/@przyjaciolkipolsat

"Przyjaciółki" to popularny polski serial, który od lat można oglądać na Polsacie. Wiemy, co się wydarzy w pierwszym odcinku nowego sezonu. Tytułowe bohaterki będą musiały się zmierzyć z wieloma nieprzyjemnymi sytuacjami.

Przyjaciółki: pasmo porażek w pierwszym odcinku sezonu. Wiemy już, co się wydarzy w premierowym odcinku 15. sezonu serialu "Przyjaciółki". Tytułowe bohaterki będą musiały sobie poradzić z wieloma problemami. Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Rekiny Warszawy: Powstaje polska wersja "Przyjaciół". Co już wiemy o serialu i czego się spodziewać?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"  

Przyjaciółki: Problemy w premierowym odcinku 15. sezonu

"Przyjaciółki" to jeden z najchętniej oglądanych seriali. Niedługo na Polsacie pojawi się 15. sezon serialu, w którym będzie można zobaczyć losy Ingi (Małgorzata Socha), Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska). Co się wydarzy w premierowym odcinku?

W 1. odcinku 15. sezonu Hania (Pola Figurska) da popalić mamie. Córka Ingi wchodzi w wiek buntu i staje się nieznośna. To dopiero początek problemów wychowawczych kobiety. Natomiast Paweł (Bartek Kasprzykowski) zapoznał się z prawem rodzinnym i wspiera fundację pomagającą podopiecznym domu dziecka. Niestety, Strzeleckich czeka kolejny dramat, z którego mogą nie wyjść żywo.

Zuza staje na nogi. Udało jej się znaleźć nową pracę, chociaż kobieta nie jest zadowolona z wyboru. Patrycja będzie musiała się uporać z Elą (Elżbieta Jarosik), która będzie chciała wyswatać ją z Mariuszem (Marcin Perchuć). 

Przypominamy, że 1. odcinek 15 sezonu serialu "Przyjaciółki" zostanie wyemitowany w czwartek, 5 marca 2020 roku o godzinie 21.10 na antenie Polsatu.

Zobacz także: Netflix skasował kolejną popularną produkcję. Czego już nie zobaczymy na platformie?

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Zagłosuj

Oglądasz serial "Przyjaciółki"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/RO