Zamknij

"Przyjaciółki": zwiastun i data premiery 17. sezonu, a w nim nowa miłość Ingi i zdrada Pawła!

11.02.2021 14:32
"Przyjaciółki": zwiastun i data premiery 17. sezonu, a w nim nowa miłość Ingi i zdrada Pawła!
fot. materiały prasowe Polsat

"Przyjaciółki" już wkrótce powrócą z 17. sezonem. Co czeka główne bohaterki? Najnowszy zwiastun zapowiada wiele dramatycznych zwrotów akcji! Kiedy premiera 17. sezonu "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" to popularny polski serial, który już wkrótce powróci na antenę Telewizji Polsat. Co czeka główne bohaterki w nadchodzących odcinkach? Zobaczcie zwiastun. Znamy też datę premiery 17. sezonu "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" - zwiastun 17. sezonu

Zwiastun 17. sezonu serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

W najnowszych odcinkach "Przyjaciółek" czeka nas wiele dramatów i zaskakujących zwrotów akcji. W życiu Ingi pojawi się nowy mężczyzna. Trener jej córeczki, Sajmon, szybko wpadnie jej w oko, lecz Inga będzie usiłowała to ukryć. Szczęście będzie sprzyjać Patrycji, jednak nie na długo. Artur został z nią w Polsce, jednak szybko zaangażuje się w otwarcie winiarni i praktycznie nie będzie bywał w domu.

Tymczasem Anka, przygotowując się do rozprawy rozwodowej z Jaśkiem, zacznie podejrzewać, że jej syn Krzyś ma autyzm. W wątku Anki czeka nas jeszcze więcej zmian. Kobieta wróci wraz z mężem do Warszawy, gdzie Paweł rozpocznie pracę na uczelni, a także... romanse ze studentami. Na to przynajmniej wskazywać będzie mail, który otrzyma Anka.

"Przyjaciółki" 17. sezon - kiedy premiera?

Premiera 17. sezonu serialu "Przyjaciółki" odbędzie się w czwartek 4 marca 2021 roku o godzinie 21:05 na antenie Polsatu. W rolach głównych powrócą  Małgorzata SochaAnita Sokołowska,  Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska.