Zamknij

"Przysięga" - długa przerwa w emisji. Kiedy nowe odcinki w TVP?

20.07.2021 11:53
Przysięga
fot. Materiały prasowe TVP

"Przysięga" to popularny turecki serial, który jest emitowany w Telewizji Polskiej. Produkcja przyciąga przed ekrany wielu widzów. Niestety, na najbliższe tygodnie zniknie z repertuaru TVP. Jakie jest tego powód i kiedy zobaczymy nowe odcinki w TVP1?

"Przysięga" - długa przerwa w emisji. To kolejny raz, gdy Telewizja Polska zawiesza emisję jednych z najpopularniejszych produkcji. W najbliższych dniach na antenie TVP1 nie zobaczymy nowych epizodów tureckiego serialu "Przysięga". Kiedy hit znad Bosforu ponownie pojawi się w polskiej telewizji?

Zobacz także:  "Przysięga", odcinek 450 - STRESZCZENIE. Feride boi się, że nie dogada się z Emirem [22.07]

"Przysięga" - długa przerwa w emisji tureckiego serialu

"Przysięga" to serial, którego pierwszy odcinek nakręcono w 2019 roku. W tym samym czasie Telewizja Polska uwzględniła produkcję w swojej ramówce. Serial od razu skradł serca miłośników telenoweli. "Przysięga" niebawem zniknie na jakiś czas z anteny Telewizji Polskiej. Uspokajamy - jest to tymczasowa sytuacja spowodowana startem Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Transmisje z wydarzenia są przewidziane na czas antenowy "Przysięgi".

W ostatnim epizodzie "Przysięgi" przed przerwą Feride będzie przerażona tym, jak jej przeszłość wpłynie na relacje z Emirem, a Songul zacznie się panoszyć w rezydencji. Z kolei Kumru będzie robić wszystko, by osiągnąć swój cel.

"Przysięga" - kiedy serial wróci na antenę TVP?

Serial "Przysięga" zostanie wyemitowany przed przerwą w czwartek, 22 lipca 2021 roku. Powróci na antenę TVP prawdopodobnie po 8 sierpnia 2021 roku.

Zobacz także:  "Promyk nadziei", odcinek 69 - STRESZCZENIE. Ipek oświadcza, że grób jej córki jest pusty [20.07]

RadioZET.pl