Zamknij

"Przysięga" doczeka się 4. sezonu. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

16.06.2021 14:12
Przysięga
fot. Materiały prasowe TVP

"Przysięga" to serial, który na antenie TVP1 zastąpił "Wieczną miłość" i z marszu stał się hitem. To już pewne, że powstanie 4. sezon tureckiego hitu. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

"Przysięga" doczeka się 4. sezonu. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów tureckiej telenoweli. Scenarzyści wciąż mają pomysły na nowe wątki. Potwierdzono, że doczekamy się nowych odcinków. Co się wydarzy w życiu bohaterów?

Zobacz także: "Przysięgi" nie zobaczymy na TVP przed długi czas. Kiedy nowe odcinki?

"Przysięga" doczeka się 4. sezonu. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Serial "Przysięga" jest obecnie jedną z najpopularniejszych tureckich produkcji w Polsce. Na ten moment serial nie jest emitowany z powodu Euro 2020. Warto jednak wiedzieć, że 3. sezon serialu "Przysięga" powoli się kończy. Mamy jednak dobrą wiadomość - serial zostanie wznowiony na kolejny sezon.

A co się wydarzy w najbliższych dniach w "Przysiędze"? Telemagazyn.pl donosi, że Feride prawdopodobnie zniknie z produkcji. Na ten moment nie jest pewne, w jaki sposób scenarzyści mieliby się "pozbyć" tej bohaterki. 3. sezon ma się zakończyć w Turcji pod koniec czerwca. Wtedy pojawią się też dokładniejsze informacje.

"Przysięga': kiedy serial wraca na antenę TVP1?

Serial "Przysięga" będzie można ponownie oglądać na antenie TVP1 od poniedziałku 21 czerwca 2021 roku.

Zobacz także: "M jak miłość" po wakacjach: jak się ułoży relacja Izy i Marcina? Nie mamy dobrych wieści

RadioZET.pl