Zamknij

Przysięga: Serial bez głównej bohaterki. Czy serialowa Reyhan zniknie z produkcji?

Roksana Orlicka
05.05.2020 13:31
Aktorka z serialu "Przysięga" zrezygnowała z pracy w serialu
fot. Instagram/@ozgeyagiz

"Przysięga" to jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji. Zainteresowaniem cieszy się również w Polsce. Okazuje się, że główna aktorka zrezygnowała z pracy w serialu. Czy pod wpływem apelu fanów zmieni zdanie?

Przysięga: Serial bez głównej bohaterki. Czy serialowa Reyhan zniknie z produkcji? Tureckie seriale są popularne na całym świecie. Dużo się w nich dzieje, są oparte na intrydze. Co więcej, postacie są rozpisane wprost - dzieli się je na złe i dobre. Okazuje się, że jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji straciła główną aktorkę. Co się stało?

Zobacz także: Przysięga - ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać telenowelę w TVP?

Przysięga: serial bez Reyhan? Özge Yağız zrezygnowała z pracy

"Przysięga" to serial, który jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Fabuła skupia się w dużej mierze na przygodach Reyhan i Emira. Niestety, ostatnio pojawiła się informacja, że Özge Yağız zrezygnowała z roli głównej bohaterki. Czy to oznacza, że w 3. sezonie zabraknie Reyhan?

Wszystko na to wskazuje. Mówi się o tym, że Özge otrzymała nowy angaż, który kolidował z pracą na planie "Przysięgi". Jednak nie odniosła się do tych plotek. Fani telenoweli postanowili zaapelować do aktorki o powrót do serialu. Niestety, Yağız pozostaje niewzruszona. Postanowiła się nawet pożegnać ze swoimi fanami i podziękować im za to, że tak ciepło przyjęli jej postać. 

Co się stanie z Reyhan? Dowiemy się pod koniec 2. sezonu serialu. 

Zobacz także: Przysięga - sprawdź, co się wydarzy w serialu

Zagłosuj

Oglądasz serial "Przysięga"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/RO