Zamknij

"Przysięga": kolejna śmierć w serialu. Co się wydarzy?

01.12.2021 14:08
Przysięga
fot. Materiały prasowe TVP

Serial "Przysięga" to jedna z najchętniej oglądanych w Polsce tureckich telenoweli. 3. sezon serialu dobiega końca. Okazuje się, że widzowie będą niedługo świadkami wielkiej tragedii - życie straci jeden z bohaterów. Co się wydarzy?

"Przysięga": kolejna śmierć w popularnym serialu. Już niedługo w uwielbianej tureckiej telenoweli dojdzie do tragedii. Widzowie będą świadkami śmierci jednego z głównych bohaterów. Co się wydarzy pod koniec 3. sezonu "Przysięgi"?

Zobacz także:  "Dom z papieru": kto będzie narratorem w nowych odcinkach?

"Przysięga": kolejna śmierć w serialu. Co się wydarzy?

W serialu "Przysięga" jednocześnie rozgrywa się wiele emocjonujących wątków. Widzowie byli świadkami ślubu Feride i Umita, duża część z nich nie kibicuje temu związkowi i uważa, że kobieta źle postąpiła. W tym samym czasie Songul chce zgarnąć majątek Hikmeta, a Kemal w końcu znalazł szczęście przy boku Narin. Okazuje się, że to nic w porównaniu z tym, co już niedługo czeka widzów.

Songul zastanawia się, jak pozbyć się męża, który majątek przepisał swoim dzieciom i rodzeństwu. Hikmet odkryje prawdziwe oblicze żony i zażąda rozwodu. Powie też kobiecie, że popełnił wielki błąd, wprowadzając ją do swojego życia. Niestety, mężczyzna chwilę później upadnie na podłogę i trafi do szpitala.

Jego stan znacznie się poprawi, jednak Songul będzie marzyła o zemście. Uprzedzi ją Umit, który udusi Hikmeta w szpitalu, by zemścić się na Emirze i Feride. W ten sposób członkowie rodziny Tarhunów stracą Hikmeta.

"Przysięga": kiedy i gdzie oglądać?

Na ten moment nie jest pewne, kiedy wspomniany odcinek zostanie wyemitowany w Polsce. Serial "Przysięga" można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16.05 na antenie TVP1.

Zobacz także:  „I tak po prostu“: pełny zwiastun kontynuacji „Seksu w wielkim mieście“ [WIDEO]

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl