Zamknij

Przysięga, odcinek 229 - STRESZCZENIE. Suna odnajduje się! [10.08]

09.08.2020 21:52
Przysięga
fot. YouTube/Przysięga/screen

"Przysięga" - odcinek 229. Streszczenie wydarzeń nadchodzącego epizodu można znaleźć poniżej. Suna odnajduje się cała i zdrowa, jednak Emir jest wściekły na Kemala, że nie powiadomił go o jej ucieczce. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 229. epizodzie "Przysięgi".

"Przysięga", odcinek 229 - STRESZCZENIE. Co się stanie w 229. odcinku? Streszczenie nowego epizodu serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji prezentujemy poniżej.

Przysięga, odcinek 206: Streszczenie epizodu

Streszczenie 229. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

"W 229. odcinku serialu "Przysięga" Emir jest wściekły na Kemala, że ten nie powiadomił go o ucieczce Suny z kliniki. Reyhan postanawia odnaleźć dziewczynę. Narin chce porozmawiać z Kemalem o tym, że niedługo będzie musiała odejść, skoro Kemal odzyska córkę.

Reyhan jeszcze raz ogląda wiadomość od Suny i dzięki temu, na jakim tle się pojawiła, po rozmowie z Narin domyśla się, gdzie jest siostra Emira i w końcu do niej dociera. Próbuje ją namówić na powrót do domu. Suna mówi jej, że zdaje sobie sprawę z tego, że jest dla rodziny ciężarem, dlatego postanowiła zniknąć. Reyhan stara się wyprowadzić ją z błędu i zapewnić o miłości, jaką darzy ją cała rodzina. Czy uda jej się sprawić, żeby Suna wyszła z kryjówki?" - czytamy w serwisie Telemagazyn.pl.

Przysięga, odcinek 229: Gdzie i kiedy oglądać?

229. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 10 sierpnia 2020 roku o godzinie 15.30 na kanale TVP 1.

Lubisz serial "Przysięga"? To musisz wiedzieć:

Przysięga: Serial bez głównej bohaterki. Czy serialowa Reyhan zniknie z produkcji? 

RadioZeT.pl/Telemagazyn.pl