Zamknij

Przysięga, odcinek 233 - STRESZCZENIE. Reyhan i Emir poznają złe wieści [14.08]

13.08.2020 21:31
Przysięga
fot. YouTube/Przysięga/Kadr z serialu

Przysięga, odcinek 233 - STRESZCZENIE. Reyhan i Emir poznają złe wieści. Coś stało się z suną? Co jeszcze się wydarzy? Oto streszczenie 233. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

"Przysięga", odcinek 233 - STRESZCZENIE. Co jeszcze się stanie? Podajemy streszczenie 233. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Emir i Reyhan zjawili się w szpitalu. Cemre wyznała Sunie, że mieszkając w rezydencji, podmieniła jej leki... Co wydarzy się w nowym epizodzie?

Przysięga, odcinek 233: Streszczenie epizodu

Streszczenie 233. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

W 233. odcinku serialu "Przysięga" Cemre przetrzymuje Sunę i źle ją traktuje. Szykuje zemstę na Emirze i Reyhan. Cavidan (Gül Arcan) cierpi, gdy myśli o tym, że Cemre może zrobić Sunie krzywdę. Próbuje dodzwonić się do Talaza, aby on pomógł jej unieszkodliwić Cemre. Ta po raz kolejny dzwoni do Emira i zachęca, aby wraz z Reyhan przyjechali po Sunę.

Kemal i Narin czekają na wieści od adwokata w sprawie dziadka Masal (Cansın Mina Gür). W nocy Narin zachęca Kemala, aby przeniósł się z podłogi do łóżka. Kemal jest załamany, bo wie, że Narin może odejść, kiedy sprawa opieki nad Masal zostanie załatwiona. Narin też cierpi z tego powodu, ale też cieszy się, że Masal wkrótce wróci do ojca.

Przysięga, odcinek 233: Gdzie i kiedy oglądać?

233. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany w piątek 14 sierpnia 2020 roku o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

Lubisz serial "Przysięga"? To musisz wiedzieć:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl