Zamknij

Przysięga, odcinek 235 - STRESZCZENIE. Policja aresztuje Cemre [18.08]

17.08.2020 13:05
Przysięga
fot. Przysięga/YouTube/kadr z serialu

Przysięga, odcinek 235 - STRESZCZENIE. Policja aresztuje Cemre. Cavidan boi się, że tym razem kobieta ją wyda. Oto streszczenie 235. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

"Przysięga", odcinek 235 - STRESZCZENIE. Co jeszcze się stanie? Podajemy streszczenie 235. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Cemre zażądała od Emira i Reyhan spotkania twarzą w twarz, zagrażając, że skrzywdzi Sunę. Na miejscu w szale wściekłości podpaliła wszystkich.

Przysięga, odcinek 235: Streszczenie epizodu

Streszczenie 235. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

W 235. odcinku serialu "Przysięga" Kemal (Can Verel) czuje się oszukany przez Taciego. Policja aresztuje Cemre. Cavidan (Gül Arcan) jest przekonana, że tym razem Cemre ją wyda. Obawia się o swój los. Suna zostaje w szpitalu na badaniach. Narin (Yağmur Sahbazova) prosi Kemala, by porozmawiał z Tacim.

Suna martwi się o Taciego. Dzwoni do niego, ale chłopak nie odbiera, dotrzymując słowa danego Kemalowi. Emir dziękuje żonie, że tak bardzo pomogła Sunie. Kemal znajduje przed drzwiami kwiaty i niepodpisany liścik. Czuje zazdrość myśląc o tym, że to przesyłka dla Narin. Chce zapytać ją wprost, skąd może pochodzić bukiet. Reyhan znajduje swój pamiętnik z czasów szkolnych.

Przysięga, odcinek 235: Gdzie i kiedy oglądać?

235. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany we wtorek 18 sierpnia 2020 roku o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

Lubisz serial "Przysięga"? To musisz wiedzieć:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl