Zamknij

Przysięga, odcinek 237 - STRESZCZENIE. Suna robi postępy w chodzeniu [20.08]

19.08.2020 13:50
Kadr z serialu "Przysięga"
fot. YouTube/Przysięga kadr z serialu

Streszczenie 237. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Emir i Reyhan udają się na uczelnię. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie 237. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

"Przysięga", odcinek 237 - STRESZCZENIE. Co jeszcze się stanie? Podajemy streszczenie 237. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Reyhan powiedziała Emirowi, że chce iść na studia. Jak potoczą się jej losy i pozostałych bohaterów? 

Przysięga, odcinek 237: Streszczenie epizodu

Streszczenie 237. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

W 237. odcinku serialu "Przysięga" Suna wraca do zdrowia i zaczyna robić postępy w chodzeniu. Dziewczyna okazuje wdzięczność Reyhan, która nie bała się w nią uwierzyć. Narin zarzuca Kemalowi sprzyjanie Hizirowi, który czterdzieści lat wcześniej porzucił Sehriye, by teraz niespodziewanie wrócić. Natomiast Emir i Reyhan udają się na uczelnię. Kobieta chce zapisać się na studia, jednak dowiaduje się, że zapisy zostały już zakończone. Jej mąż postanawia działać.

Przysięga, odcinek 237: Gdzie i kiedy oglądać?

237. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany w czwartek, 20 sierpnia 2020 roku o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

Lubisz serial "Przysięga"? To musisz wiedzieć:

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl