Zamknij

Przysięga, odcinek 238 - STRESZCZENIE. Cavidan przeżywa, że Cemre chciała ją udusić [21.08]

20.08.2020 14:27
Przysięga kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu Przysięga

Streszczenie 238. odcinek serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Cavidan przeżywa fakt, że Cemre chciała ją udusić. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie 238. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji. 

"Przysięga", odcinek 238 - STRESZCZENIE. Co jeszcze się stanie? Podajemy streszczenie 238. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Suna wróciła do zdrowia i zaczęła robić postępy w chodzeniu. Dziewczyna okazała wdzięczność Reyhan, która nie bała się w nią uwierzyć. Jak potoczą się jej losy i pozostałych bohaterów?  

Przysięga, odcinek 238: Streszczenie epizodu

Streszczenie 238. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

W 238. odcinku serialu "Przysięga" Cavidan bardzo przeżywa fakt, że Cemre chciała ją udusić. Boi się jej, ale jednocześnie obawia się, że może ona zeznać prawdę policji. Postanawia ją powstrzymać. Emir zawozi Reyhan na pierwsze zajęcia na uczelni. Natomiast Kemal postanawia wyznać Narin miłość w liście. Wcześniejsze próby powiedzenia jej tego osobiście nie udają się z powodu braku odpowiedniej okazji. Sehriye jest zła, że Hizir zamęczał swoją osobą Kemala i Narin.

Przysięga, odcinek 238: Gdzie i kiedy oglądać?

238. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany w piątek, 21 sierpnia 2020 roku o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

Lubisz serial "Przysięga"? To musisz wiedzieć:

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl