Zamknij

Przysięga, odcinek 239 - STRESZCZENIE. Emir jej zazdrosny o żonę [24.08]

21.08.2020 14:47
Kadr z serialu Przysięga
fot. YouTube/Przysięga kadr z serialu

Streszczenie 239. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie wykładowca Adem mówi Reyhan, że jest stypendystą jej teścia, Hikmeta Tarhuna. Emir czuje zazdrość, słysząc o nowych znajomych żony. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie 239. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.  

"Przysięga", odcinek 239 - STRESZCZENIE. Co jeszcze się stanie? Podajemy streszczenie 239. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Reyhan rozpoczęła studia. Jak potoczą się jej losy i pozostałych bohaterów?

Przysięga, odcinek 239: Streszczenie epizodu

Streszczenie 239. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

W 239. odcinku Reyhan szuka sali wykładowej i nawiązuje znajomość ze studentką z tego samego roku, Banu. Wykładowca Adem mówi Reyhan, że jest stypendystą jej teścia, Hikmeta Tarhuna. Emir zazdrości żonie nowych znajomości. Natomiast Cavidan zamierza wszelkimi sposobami uciszyć Cemre. Tymczasem kobieta zaczyna składać zeznania. Narin komentuje list miłosny, który przeczytała. Kemal jest rozczarowany jej uwagami.

Przysięga, odcinek 239: Gdzie i kiedy oglądać?

239. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 24 sierpnia 2020 roku o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.

Lubisz serial "Przysięga"? To musisz wiedzieć:

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl