Zamknij

"Przysięga" - skandal w serialu. To się wydarzy po długiej przerwie

26.07.2021 15:47
Przysięga
fot. Materiały prasowe TVP

Serial "Przysięga" wróci na antenę Telewizji Polskiej dopiero w sierpniu 2021 roku, jednak już teraz wiadomo, co się wydarzy w nowych odcinkach. Podajemy szczegóły.

"Przysięga" - skandal w serialu. To się wydarzy po długiej przerwie. Serial nie jest obecnie emitowany na antenie Telewizji Polskiej, ponieważ aktualnie wyświetlane są Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Co się wydarzy, gdy serial wróci do telewizji po przerwie? Podajemy szczegóły.

Zobacz także: Popularne seriale ponownie znikają z TVP. Jak długa będzie przerwa?

"Przysięga" - skandal w serialu. To się wydarzy po długiej przerwie

"Przysięga" to jedna z najpopularniejszych tureckich telenoweli. Widzowie chętnie śledzą losy Emira i jego przyjaciół. To już pewne, co się wydarzy w najnowszych odcinkach. Jak podaje Telemagazyn.pl - wesele Feride i Emira skończy się skandalem. Mężczyzna postanowi upokorzyć swoją narzeczoną.

Feride zdecyduje się napisać Emirowi list, w którym wyzna prawdę o tym, jak poznała Cavidan, a następnie, dlaczego trafiła do jego domu. Ten moment wykorzysta Sogul - kobieta podmieni listy, w wyniku czego Emir otrzyma notkę, w której przeczyta, że Feride jest córką złodzieja. Feride zaleje się łzami, a Cavidan będzie próbowała odkręcić wszystkie kłamstwa. Czy Emir i Feride będą jeszcze razem? Dowiemy się dopiero w sierpniu.

"Przysięga": kiedy serial wróci do TVP?

TVP prawdopodobnie wznowi emisję "Przysięgi" po 8 sierpnia 2021 roku.

Zobacz także: "M jak miłość": Sonia i Janek wrócą do serialu! Co przygotowali dla nich twórcy?

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl