Zamknij

Przysięga: wiemy, kto się wcieli w Reyhan. Podano nazwisko nowej odtwórczyni roli

03.06.2020 16:34
Przysięga wiemy, kto się wcieli w Reyhan
fot. Instagram/@przysiega_yemin_polska

"Przysięga" to jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji. Już niedługo w serialu zmieni się odtwórczyni głównej roli. Wiemy już, która aktorka wcieli się w Reyhan.

Przysięga: wiemy, kto się wcieli w Reyhan. Podano nazwisko nowej odtwórczyni roli. Przypominamy, że 23-letnia Özge Yagiz zrezygnowała z pracy w serialu, pomimo apelu fanów, nie zmieniła zdania. Producenci serialu byli zmuszeni znaleźć nową odtwórczynię głównej roli. Wiemy już, kto wcieli się w Reyhan.

Zobacz także: Przysięga: Serial bez głównej bohaterki. Czy serialowa Reyhan zniknie z produkcji?

Przysięga: wiemy, kto się wcieli w Reyhan

"Przysięga" to lubiany przez Polaków turecki serial. Jest emitowany od poniedziałku do piątku na antenie Telewizji Polskiej. Jakiś czas temu okazało się, że odtwórczyni głównej roli zdecydowała się zrezygnować z pracy. Fani seriali próbowali ją namówić do zmiany zdania, ale była nieugięta. 

Wiemy już, kto zastąpi Yagiz w roli Reyhan. Będzie to 25-letnia Sila Sarac. Co ciekawe, Sila ma dwie pasje - aktorstwo, ale także dietetykę. Widzom jest znana przede wszystkim z serialu "Wybacz mi". Poniżej można zobaczyć, jak wygląda nowa Reyhan. 

Zobacz także: Przysięga - ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać telenowelę w TVP? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/RO