Zamknij

"Przysięgi" nie zobaczymy na TVP przed długi czas. Kiedy nowe odcinki?

11.06.2021 09:55
Przysięga
fot. Materiały prasowe TVP

"Przysięga" jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych tureckich telenoweli w Polsce. Niedługo serial zniknie z TVP. Jaki jest tego powód i kiedy zobaczymy nowe odcinki?

"Przysięgi" nie zobaczymy na TVP przed długi czas. Ale mamy dobrą wiadomość dla fanów tureckiej telenoweli - jest to tylko tymczasowa sytuacja, spowodowana Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Kiedy zatem zobaczymy nowe odcinki "Przysięgi"?

Zobacz także: TVP robi przerwę w emisji serialu "Elif". Jaki jest tego powód i kiedy nowe odcinki?

"Przysięgi" nie zobaczymy na TVP przed długi czas

"Przysięga" zniknie tymczasowo z Telewizji Polskiej. Emisja telenoweli zostaje zawieszona z powodu Euro 2020. Zamiast serialu, widzowie zobaczą mecze piłki nożnej. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczynają się 11 czerwca 2021 roku.

Widzowie nie zobaczą "Przysięgi" przed ponad tydzień. Ostatni epizod przed przerwą zostanie wyświetlony właśnie 11 czerwca 2021 roku.

"Przysięga": kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki? 

W ostatnich epizodach "Przysięgi" Kumru odkrywa prawdę na temat swojego zdrowia, Emir zaczyna się przejmować synem. Co się wydarzy w nowych epizodach? Dowiemy się po 21 czerwca 2021 - to wtedy najprawdopodobniej "Przysięga" wróci na antenę TVP1.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć?

RadioZET.pl