Zamknij

Gwiazdy Marvela w nowym serialu Apple TV+. Zwiastun opartego na faktach "Psychiatry u boku" [WIDEO]

21.06.2021 13:07
Psychiatra u boku zwiastun
fot. materiały prasowe Apple TV+

"Psychiatra u boku" to nowy serial komediowy Apple TV+, w którym obok Willa Ferrella ("Eurovision Song Contest"), występują gwiazdy MCU - Paul Rudd ("Ant-Man") i Kathryn Hahn ("WandaVision"). Produkcja jest oparta na nietypowej prawdziwej historii.

Paul Rudd i Kathryn Hahn nigdy nie spotkali się w filmowym uniwersum Marvela (jeszcze!), za to już niebawem pojawią się razem w serialu "Psychiatra u boku" ("The Shrink Next Door"), w którym jedną z głównych ról będzie grał też Will Ferrell. Serial jest ekranizacją podcastu o tym samym tytule, który opierał się na prawdziwej historii o przedziwnej relacji psychiatry i pacjenta. 

"Psychiatra u boku": Will Ferrell, Paul Rudd i Kathryn Hahn w zwiastunie serialu Apple+ [WIDEO]

"Psychiatra u boku" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami czarna komedia, w której psychiatra dr Isaac "Ike" Herschkopf (Paul Rudd) nawiązuje niepokojąco bliską relację ze swoim pacjentem Martinem "Martym" Markowitzem (Will Ferrell). W trakcie długoletniej terapii czarujący Ike coraz bardziej miesza się w prywatne życie Marty'ego, włącznie z przeprowadzką do jego domu i objęciem stanowiska prezesa rodzinnej firmy pacjenta. Serial ukazuje, jak z pozoru zwykła relacja lekarza z pacjentem powoli przekształca się w chory związek oparty na wyzysku, manipulacji i władzy nad cudzym życiem. 

Zobacz także

W głównych rolach, obok Rudda i Ferrella (którzy są też producentami wykonawczymi serialu) występują Kathryn Hahn w roli młodszej siostry Marty'ego oraz Casey Bonnie jako żona dr Herschkopfa. Za scenariusz odpowiada obsypana nagrodami Georgia Pritchett ("Sukcesja", "Veep"), zaś reżyserami są Michael Showalter ("I tak Cię kocham") i Jesse Peretz ("Też go kocham"). Produkują Civic Center Media i MRC Television na zlecenie Apple TV+. Zobaczcie zwiastun "Psychiatry u boku":

"Psychiatra u boku" - Kiedy premiera serialu?

Globalna premiera serialu "Psychiatra u boku" odbędzie się w serwisie Apple TV+ w dniu 12 listopada 2021. Tego dnia zaprezentowane zostaną trzy pierwsze odcinki serialu. Kolejne będą udostępniane w piątki co tydzień.

RadioZET.pl/Apple TV+