Zamknij

Quentin Tarantino nakręci swój pierwszy serial. Co już wiemy?

Roksana Orlicka
21.01.2020 14:43
Quentin Tarantino nakręci swój pierwszy serial
fot. ImagePressAgency/Face To Face/REPORTER

Quentin Tarantino zapowiada, że ma w planach nakręcenie serialu. Słynny reżyser miał zdradzić już wstępne informacje. Kiedy pojawi się pierwszy serial Quentina Tarantino i o czym będzie on opowiadał? Kiedy możemy się spodziewać premiery? Zdradzamy poniżej.

Quentin Tarantino nakręci swój pierwszy serial

Quentin Tarantino jest jednym z najpopularniejszych reżyserów filmowych na świecie. Przez lata wypracował sobie oryginalny styl, który uwielbiają wielbiciele jego produkcji. Zasłynął za sprawą takich filmów jak "Pulp Fiction" czy "Kill Bill". W ostatnich miesiącach dużo mówiło się o jego najnowszym dziele "Once Upon A Time In... Hollywood". Słynny reżyser zapowiada, że nakręci swój pierwszy serial. O czym będzie opowiadał i kiedy można się spodziewać premiery? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Quentin Tarantino zrobi nową wersję "Pewnego razu... w Hollywood"

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Quentin Tarantino nakręci serial: Fabuła, obsada, premiera

Quentin Tarantino niedawno informował, że zamierza nakręcić określoną ilość filmów i znaleźć sobie nowe zajęcie. Okazuje się, że nie zamierza się jednak prędko rozstawiać z kamerą. Reżyser zapowiada, że wyreżyseruje swój pierwszy serial. Inspiracją miał być jego ostatni film "Once Upon a Time... In Hollywood". W produkcji wspominany jest fikcyjny serial "Bounty Law", w którym grał jeden z bohaterów. 

Tarantino ma pracować nad pięcioodcinkowym serialem, a główną rolę powierzyć Leonardo DiCaprio. Fani Tarantino muszą się uzbroić w cierpliwość. Na razie nie są znane żadne szczegóły. Nie podano również, kiedy serial miałby mieć premierę. 

Zagłosuj

Czekasz na pierwszy serial Tarantino?

Liczba głosów:

Zobacz także: Dom smoka: Wiemy, kiedy pojawi się spin-off "Gry o tron"

RadioZET.pl/RO