Zamknij

"Ragnarok", sezon 3 - czy będzie trzeci sezon serialu na Netflixie? [DATA]

01.06.2021 15:33
Ragnarok
fot. Oystein Fyxe/Netflix

Czy będzie 3. sezon serialu "Ragnarok" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 3. sezon serialu "Ragnarok" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej.

"Ragnarok", sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie 3. sezon norweskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 3. sezon "Ragnaroka"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Lucyfer", sezon 6 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie szósty sezon? [DATA]

"Ragnarok", sezon 3 - czy będzie trzeci sezon serialu na Netflixie?

"Ragnarok" to serial, który cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników Netflixa. Jest to norweski serial, który przedstawia losy niezwykłego chłopaka. Tylko on może uratować świat, który zmierza ku zagładzie.

W serialu "Ragnarok" występują: David Stakston, Herman Tommeraas, Theresa Frostad Eggesbo. 2. sezon serialu "Ragnarok" składa się z 6 epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. 

"Ragnarok", sezon 3: kiedy premiera? [DATA]

Netflix na ten moment nie potwierdza, że serial "Ragnarok" będzie miał 3. sezon. Gdy tylko się to zmieni, podamy tę informację w artykule, który będzie na bieżąco aktualizowany.

Zobacz także:  "Kto zabił Sarę?", sezon 3 - czy będzie trzeci sezon serialu na Netflixie? [DATA]

RadioZET.pl/