Zamknij

"Ranczo": Cezary Żak został wyrzucony z serialu? Aktor wypowiedział na ten temat

09.09.2021 12:58
Cezary Żak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"Ranczo" to popularny serial Telewizji Polskiej, który był emitowany w latach 2006-2016. Cezary Żak zdradził w programie Kuby Wojewódzkiego, że został wyrzucony z serialu. O co chodzi?

"Ranczo": Cezary Żak został wyrzucony z serialu? Aktor wypowiedział na ten temat w programie Kuby Wojewódzkiego. Serial "Ranczo" był jedną z najchętniej oglądanych produkcji w Telewizji Polskiej, a Cezary Żak grał podwójną rolę - wójta i księdza. Co się wydarzyło na planie?

Zobacz także:  "Ranczo" wraca na ekrany? Katarzyna i Cezary Żak pokazali zdjęcie w Wilkowyj. "Po 5 latach" [FOTO]

"Ranczo": Cezary Żak został wyrzucony z serialu? Aktor wypowiedział na ten temat

"Ranczo" to jedna z najpopularniejszych produkcji w historii Telewizji Polskiej. Cezary Żak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci, jeśli chodzi o ten serial. Aktor wcielił się w wójta i księdza ze wsi Wilkowyje. Żak był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie wypowiedział się na temat serialu "Ranczo".

Cezary Żak opowiadał w programie o swoim doświadczeniu w pracy aktora. Obecnie można go oglądać w serialu "Receptura", który zadebiutował na antenie TVN. Poruszono również temat kontynuacji serialu "Ranczo". Aktor przyznał, że nie widzi sensu w kontynuacji produkcji. Przede wszystkim ze względu na to, że Polska bardzo zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat, do tego zmarł scenarzysta "Rancza" Andrzej Grembowicz.

W pewnym momencie Kuba Wojewódzki zwrócił uwagę na to, że Cezary Żak został wyrzucony z "Rancza" aż dwa razy. Chodzi o to, że aktor wcielał się w serialu w bliźniaków Pawła i Piotra. W momencie, gdy bohaterowie występowali we wspólnej scenie, w rolę dublera jednego z nich wcielał się Robert Ostolski.

"Ranczo": co z kontynuacją serialu?

Na ten moment losy kontynuacji "Rancza" nie są pewne. Wstępnie zapowiadano, że produkcja miałaby się pojawić już w 2022 roku, jednak na ten moment szanse są na to nikłe.

Zobacz także:  Ranczo: Magdalena Waligórska-Lisiecka o zakazach na planie. "To była dla mnie stresująca sytuacja"

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl