Zamknij

"Ranczo": jak dziś wygląda serialowa Kaśka Solejuk? Trudno ją rozpoznać

08.04.2021 13:03
Ranczo
fot. Andrzej Zbraniecki/East News

"Ranczo" to kultowy serial, który być może już niedługo doczeka się kolejnej filmowej ekranizacji. Obsada na ten moment nie jest jeszcze znana. Sprawdziliśmy, co słychać u serialowej Kasi Solejuk. Anna Stępień, która się w nią wcielała, ma obecnie 24 lata i zachwyca urodą.

"Ranczo": jak dziś wygląda serialowa Kaśka Solejuk? Z okazji ostatnich wiadomości dotyczących tego, że serial "Ranczo" ma powrócić w formie filmu, sprawdziliśmy, co słychać u bohaterów kultowego serialu. Wiele zmieniło się w życiu Anny Stępień, czyli serialowej Kasi Solejuk. Aktorka była dzieckiem, gdy otrzymała angaż w produkcji. Obecnie ma 24 lata. Czym się zajmuje i jak wygląda? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: "Ranczo. Zemsta wiedźm": już wkrótce rozpoczną się zdjęcia do filmu. Co z postacią Królikowskiego?

"Ranczo": jak dziś wygląda serialowa Kaśka Solejuk? Trudno ją rozpoznać

Anna Stępień pojawiła się w "Ranczu" już w pierwszym sezonie serialu w 2006 roku. Była wtedy dziewięcioletnim dzieckiem. Maciej Strzembosz myśli obecnie nad stworzeniem filmu, który będzie kontynuacją "Rancza", jednak na ten moment nie jest znana obsada. Wiadomo jedynie, że twórca "Rancza" nie zamierza zastępować Pawła Królikowskiego żadnym aktorem. Czy w obsadzie filmu pojawi się Anna Stępień? To też nie jest pewne. Aktorka ma obecnie 24 lata i raczej wybrała inną drogę zawodową.

Anna Stępień jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się kadrami z podróży, ale także ze spotkań ze znajomymi. Anna mieszka w Warszawie, studiowała w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Poniżej można zobaczyć, jak bardzo się zmieniła.

"Ranczo": gdzie oglądać serial?

Ewentualna data filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm" nie jest obecnie znana, ale serial można oglądać na platformie Netflix. Użytkownicy znajdą tam wszystkie 10 sezonów.

Zobacz także: "Skazana" - Agata Kulesza jako sędzia, która trafiła do więzienia. Kiedy premiera serialu?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl