Zamknij

"Ranczo" wraca na ekrany? Katarzyna i Cezary Żak pokazali zdjęcie w Wilkowyj. "Po 5 latach " [FOTO]

12.07.2021 16:33
Serial "Ranczo" wróci na ekrany?
fot. TRICOLORS/East News

"Ranczo" wraca na ekrany? Fanów serialu zelektryzowało zdjęcie, na kórym Katarzyna Żak i Cezary Żak pokazali, jak pozują pod słynnym sklepikiem w serialowych Wilkowyjach. Czyżby już pojawili się na planie nowych odcinków?

"Ranczo" śmiało można nazwać ewenementem i jednym z najpopularniejszych polskich seriali komediowo-obyczajowych ostatnich lat. Produkcja emitowana na antenie TVP2 okazała się strzałem w dziesiątkę, widzowie pokochali historię amerykanki Lucy, która postanawia zamieszkać w prowincjonalnej miejscowości, w której rządzą dwaj zwaśnieni bracia, przysłowiowy wójt i pleban. Doskonale dobrana obsada, ciekawie skrojona fabuła nawiązująca do aktualnych wydarzeń społeczno-politycznych i solidna dawka humoru - to przepis na przyciągnięcie przed ekrany milionów widzów. Wiele osób wręcz uwierzyło w istnienie serialowych Wilkowyj, które w rzeczywistości są miejscowością Jeruzal w województwie mazowieckim. Do słynnego sklepiku i ławeczki przyjeżdżają nawet turyści złaknieni obcowania z realami "Rancza".

Pierwszy odcinek serialu zobaczyliśmy 5 marca 2006 roku, początkowo miały powstać jedynie cztery sezony, jednak ogromna popularność spowodowała, że nakręcono dodatkowe sześć. Ostatni odcinek wyemitowano w listopadzie 2016 roku, jednak widzowie nadal liczą, że "Ranczo" powróci na ekrany. Coraz częściej w mediach mówi się o kontynuacji, która miałaby powstać nawet po śmierci nieodżałowanego Pawła Królikowskiego, czyli serialowego Kusego. Nic dziwnego, że wielu internautów zelektryzowało zdjęcie Cezarego Żaka i jego żony, którzy pozują w Wilkowyjach. Czyżby wrócili na plan długo wyczekiwanych nowych odcinków?

ZOBACZ TAKŻE:  Paweł Królikowski nie miał zagrać Kusego. Kto może go zastąpić w serialu "Ranczo"?

"Ranczo" powróci na ekrany? Cezary Żak pokazał zdjęcie z serialowych Wilkowyj

Niestety, dla wielbicieli hitu TVP nie mamy dobrych wiadomości - na nowe odcinki "Rancza" póki co nie powstają, pozostaje nam czekać na film "Ranczo. Zemsta wiedźm". Na profilu Katarzyny Żak pojawiło się zdjęcie z serialowych Wilkowyj, ale jej wycieczka z mężem do Jeruzala nie dotyczyła prac na planie.

- Podróż sentymentalna po 5 latach z Panią Anią i Panem Remigiuszem. To właśnie ta wspaniała para wygrała licytację w ramach WOŚP - wycieczkę do Jeruzala, w różne miejsca planu serialu "Ranczo". Spotkaliśmy tam fanów z całej Polski, cóż łza się w oku kręci. To był wspaniały czas! - napisała aktorka.

Pod postem serialowej Solejukowej zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Internauci wspominali serial, najlepsze role, a nawet własne wyprawy do Jeruzala.

- Epicki serial z wyjątkowym zakończeniem. Ranczo to już zamknięta historia i oby bez żadnych dokrętek, bo tego klimatu, jaki spuentowaliście w 130. odcinku, już nie dacie rady odtworzyć. Wilkowyje na zawsze jednak będą już z nami, są historia, ale najpiękniejszą. Rola Solejukowej wspaniała.

- Jest to serial ponadczasowy. Wielka strata dla serialu, że stracił głównego scenarzystę i jednego z głównych aktorów i bohaterów. Jednakże sentymentalnie cudownie oglądam ten serial i odkrywam co raz to nowe gagi - czytamy.

Czekacie na nowe odcinki "Rancza"?