Zamknij

Ratched: jest zwiastun nowego serialu Netflixa. Kiedy trafi na platformę?

05.08.2020 14:21
Plakat zapowiadający serial "Ratched"
fot. Materiały prasowe Netflix

Ratched to nowy serial Netflixa, który już niedługo pojawi się na platformie. Ujawniono zwiastun serialu, który opowie o kultowej postaci światowego kina.

Ratched: jest zwiastun nowego serialu Netflixa. To opowieść o życiu jednej z najbardziej znanych postaci światowego kina, czyli siostry Ratched z "Lotu nad kukułczym gniazdem". Autorem serialu jest twórca "American Horror Story". Kiedy "Ratched" trafi na platformę?

Zobacz także: Dom z papieru: Netflix zapowiada finałowy sezon. Co trzeba wiedzieć? 

Ratched: jest zwiastun nowego serialu Netflixa

"Ratched" to nowość, którą zapowiada Netflix. Serial ma przedstawiać losy pielęgniarki Mildred Ratched, która w 1947 roku przyjeżdża do Północnej Kalifornii, by znaleźć zatrudnienie w szpitalu psychiatrycznym. W tym miejscu zaczęto prowadzić niepokojące eksperymenty na ludziach. Ratched z początku podchodzi do swojej pracy z ogromną pasją, jednak z czasem zaczyna ujawniać się jej mroczna natura.

Wiadomo, że inspiracją do powstania serialu był film "Lot nad kukułczym gniazdem". Nad serialem pracowały osoby odpowiedzialne za sukces "American Horror Story". W obsadzie zobaczymy: Sarah Paulson, Cynthię Nixon, Judy Davis, Sharone Stone, Jona Jona Brionesa, Finna Wittrocka, Charliego Carvera, Alice Englert, Amandę Plummer,Coerya Stolla, Sophie Okonedo oraz Vincenta D'Onofrio.

Premiera serialu "Ratched" zaplanowana jest na 18 września 2020. Wszystkie odcinki będzie można zobaczyć na Netflixie.

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun serialu "Ratched":

Zobacz także: The Crown: zła wiadomość dla fanów serialu. Na 5. sezon będzie trzeba dłużej poczekać

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Netflix Polska