Zamknij

"Receptura": poznaliśmy kolejne gwiazdy nowego serialu TVN! Co wiemy o fabule? [FOTO]

18.06.2021 11:14
"Receptura": poznaliśmy kolejne gwiazdy nowego serialu TVN! Co wiemy o fabule? [FOTO]
fot. materiały prasowe TVN

"Receptura" to nowa produkcja telewizji TVN z Agnieszką Więdłochą w jednej z głównych ról. Ogłoszono właśnie nowych członków obsady, wśród których znalazła się wschodząca gwiazda polskiego kina - Zofia Wichłacz.

"Receptura" to nowy, realizowany z rozmachem serial TVN, w którym wystąpi wiele gwiazd polskiej sceny filmowej. Wcześniej informowaliśmy was, że w jedną z głównych bohaterek wcieli się znana z "Planety Singli" Agnieszka Więdłocha, a teraz ogłoszono, że do obsady dołączyła między innymi Zofia Wichłacz.

Zobacz koniecznie:  "Receptura" - nowy serial TVN o Warszawie wczoraj i dziś. W roli głównej Agnieszka Więdłocha

"Receptura" - Zofia Wichłacz kolejną gwiazdą nowego serialu TVN

"Receptura" to na wpół kostiumowy, obyczajowy serial z tajemnicą w tle, który już jesienią zadebiutuje na antenie TVN i w serwisie  player.pl. Akcja produkcji rozgrywać się będzie równolegle na dwóch płaszczyznach czasowych - w 1936 i 2021 roku.

W obsadzie części kostiumowej znaleźli się Agnieszka Więdłocha, Mateusz Janicki, Jacek Koman i Fabian Prokein. Natomiast gwiazdami wersji współczesnej, do której zdjęcia ruszyły na początku czerwca, są Zofia Wichłacz, Jędrzej Hycnar, Joanna Brodzik,  Cezary Żak, Joanna Jarmołowicz, Piotr Janusz, Alicja Dąbrowska, Przemysław Sadowski, Monika Kwiatkowska oraz Edward Linde-Lubaszenko. Gościnnie wystąpi również Emilia Krakowska.

materiały prasowe TVN
fot. materiały prasowe TVN

Zofia Wichłacz ("Miasto 44", "Belfer", "Pokot") wcieli się w rolę Zosi - dziewczyny, która wpada na trop rodzinnej tajemnicy, odnajdując dziennik swojej prababki Marii Kielicz (w tej roli Agnieszka Więdłocha), asystentki Jana Wedla. Wraz z kolejnymi stronami wspomnień Marii, Zosia poznaje kulisy życia kobiety, która okazuje się dla niej inspiracją do zawalczenia o siebie i udowodnia, że miłosne dylematy są ponadczasowe. Niestety, rodzinna pamiątka ściąga na Zosię także niebezpieczeństwo.

"Receptura" - kiedy premiera serialu?

"Recepturę", na zamówienie TVN we współpracy z E. Wedel, realizuje Production Services Poland (ATM Grupa). Za reżyserię odpowiada Tomasz Szafrański, zaś autorami scenariusza są Artur Kowalewski, Dorota Jankojć-Poddębniak i Bartosz Staszczyszczyn.

Dokładna data premiery 6-odcinkowego serialu nie jest obecnie znana. Wiemy jedynie, że "Receptura" zadebiutuje na antenie TVN i w serwisie player.pl we wrześniu 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/TVN