Zamknij

"Receptura": zobaczcie zwiastun nowego serialu TVN. Premiera już wkrótce [WIDEO]

20.08.2021 20:15
"Receptura": zobaczcie zwiastun nowego serialu TVN. Premiera już wkrótce [WIDEO]
fot. materiały prasowe TVN Grupa Discovery

"Receptura" to nowy serial, który zadebiutuje w jesiennej ramówce telewizji TVN. O czym opowie produkcja z Zofią Wichłacz w roli głównej? Zobaczcie zwiastun. 

"Receptura" to coś dla fanów gatunkowej mieszanki. Nowa serialowa pozycja od TVN pokaże nam zarówno współczesne perypetie młodej kobiety, jak i zabierze w przeszłość, wprowadzając elementy kina quasi-kostiumowego. W sieci ukazał się pierwszy zwiastun.

"Receptura": zwiastun nowego serialu TVN

Jak już wspomnieliśmy, akcja rozgrywać się będzie na dwóch płaszczyznach czasowych. W "bloku teraźniejszym" śledzić będziemy losy młodej studentki architektury imieniem Zosia (w tej roli Zofia Wichłacz), która znajduje dziennik swej prababki. Lektura dziewczyny przeniesie nas do 1936 roku, kiedy to rzeczona prababka Maria Kielicz (Agnieszka Więdłocha) otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla i szybko staje się jego zaufaną pracownicą i powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie. Niestety, odkrycie rodzinnych tajemnic ściągnie na Zofię nie lada kłopoty.

U boku wspomnianych aktorek wystąpi istna plejada gwiazd polskiej telewizji. W obsadzie znaleźli się bowiem Jacek Koman, Jędrzej Hycnar,  Joanna Brodzik, Mateusz Janicki, Cezary Żak, Joanna Jarmołowicz, Piotr Janusz, Fabian Prokein, Alicja Dąbrowska, Przemysław Sadowski, Monika Kwiatkowska, Edward Linde-Lubaszenko oraz Emilia Krakowska w gościnnym występie.

"Receptura": kiedy premiera w TVN?

"Recepturę", na zamówienie TVN we współpracy z E. Wedel, zrealizowało Production Services Poland (ATM Grupa). Reżyseruje Tomasz Szafrański, zaś scenariusz napisali Artur Kowalewski, Dorota Jankojć-Poddębniak i Bartosz Staszczyszczyn.

Premiera serialu odbędzie się już w niedzielę 5 września 2021 roku o godzinie 21:30 na antenie TVN. Tydzień wcześniej (29 sierpnia) pierwszy odcinek będzie dostępny dla użytkowników Playera.

RadioZET.pl/TVN Grupa Discovery