Zamknij

Rekiny Warszawy: Powstaje polska wersja "Przyjaciół". Co już wiemy o serialu i czego się spodziewać?

Roksana Orlicka
04.03.2020 13:14
Powstanie polska wersja Przyjaciół
fot. Instagram/@my_f.r.i.e.n.d.s

"Rekiny Warszawy" to polska odpowiedź na kultowy serial "Przyjaciele". To już pewne, że powstanie rodzimy odpowiednik serialu. Jaka będzie fabuła i kto w nim zagra? Zdradzamy poniżej.

Rekiny Warszawy: Powstaje polska wersja "Przyjaciół". Dobra wiadomość dla wszystkich fanów kultowej produkcji. Polacy stworzą własną wersję "Przyjaciół". Kiedy serial trafi do telewizji, kto w nim wystąpi i czego możemy się spodziewać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Netflix skasował kolejną popularną produkcję. Czego już nie zobaczymy na platformie?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"  

Rekiny Warszawy: Polski serial odpowiedzią na "Przyjaciół"

"Przyjaciele" to amerykański serial, który był emitowany w latach 1994-2004. Opowiadał on o przygodach Phoebe, Rachel, Moniki, Chandlera, Joeya oraz Rossa. Wiadomo, że na HBO MAX zostanie wyemitowany specjalny odcinek serialu, w którym bohaterowie spotkają się ponownie po latach. 

Okazuje się, że w Polsce pojawi się serial inspirowany kultową historią. Informacja o tym, że powstaje rodzima wersja "Przyjaciół" pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN". Wiadomo, że w serialu zagrają aktorzy, którzy przyjaźnią się również poza sceną. 

Mamy już tak zwaną surówkę, scenariusz i roboczo nakręconych kilka odcinków. Mocno nad tym pracujemy – powiedział Jakub Sporek, jeden z aktorów.

Na razie niewiele wiadomo na temat fabuły serialu. "Rekiny Warszawy" mają opowiadać o życiu dzisiejszych 30-latków. Głównych bohaterów, podobnie jak w "Przyjaciołach", ma być sześcioro - trzy kobiety i trzech mężczyzn. Nie jest jeszcze znana data premiery ani obsada serialu.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2207: Bożena nie zdradzi męża? Wyrzuci Stawickiego z hotelu

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Obejrzysz polską wersję "Przyjaciół"?

Liczba głosów:

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/Wprost.pl/RO