Zamknij

"Riverdale" powraca z 5. sezonem: pojawił się plakat sugerujący fabułę. Kiedy premiera?

25.11.2020 14:46
Riverdale 5. sezon - plakat zdradza fabułę nowych odcinków?
fot. materiały prasowe Netflix

"Riverdale" już wkrótce powróci z 5. sezonem. Tymczasem w sieci ukazał się plakat, który potencjalnie zdradza szczegóły fabularne. Co przedstawia? Kiedy premiera 5. sezonu "Riverdale"?

"Riverdale" to popularny serial młodzieżowy z elementami kryminału. 5. sezon "Riverdale" zadebiutuje już wkrótce, a tymczasem nowy plakat sugeruje nam, czego dotyczyć będzie fabuła. Ktoś powstanie z martwych, a może czeka nas kolejne tajemnicze morderstwo?

"Riverdale" 5. sezon - plakat zdradza fabułę nowych odcinków?

W 5. sezonie "Riverdale" czeka nas duży przeskok czasowy. Archie i jego przyjaciele ukończą już liceum i poznamy ich dalsze losy. O czym opowiedzą nowe odcinki? Twórca serialu, Roberto Aguirre-Sacasa, podzielił się plakatem promującym nadchodzącą serię.

Zobacz także

Grafika przedstawia martwą rękę unoszącą się nad Sweetwater River. Oznacza to, że "martwy" bohater powróci zza grobu? Czyżby był to Jason Blossom, jak od dawna spekulowali fani? A może Archie, Betty i reszta przyjaciół będą rozwiązywać nową zagadkę kryminalną? Tego dowiemy się w dniu premiery 5. sezonu "Riverdale".

"Riverdale" - kiedy premiera 5. sezonu?

Premiera 5. sezonu "Riverdale" odbędzie się 20 stycznia 2020 roku. W rolach głównych powrócą KJ Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse, Camila Mendes i Madelaine Petsch. 

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: Reżyser "Planety singli" i "Listów do M." debiutuje w Hollywood. Jest zwiastun filmu 

Zobacz także