Zamknij

Poznaliśmy datę premiery 6. sezonu "Riverdale"! Kiedy serial powróci z nowymi odcinkami?

16.06.2021 13:07
Poznaliśmy datę premiery 6. sezonu "Riverdale"! Kiedy serial powróci z nowymi odcinkami?
fot. Album Online/East News

"Riverdale" powróci do nas z 6. sezonem, który właśnie doczekał się oficjalnej daty premiery. Kiedy ponownie spotkamy Archiego i resztę ekipy?

"Riverdale" to jeden z najpopularniejszych seriali młodzieżowych ostatnich lat, który (głównie za sprawą dystrybucji przez Netflix) cieszy się dużą oglądalnością. Wiemy, że produkcja oparta na zeszytach spod szyldu Archie Comics powróci do nas z kolejną serią. Kiedy premiera 6. sezonu "Riverdale"?

"Riverdale" 6. sezon - data premiery ujawniona

Stacja The CW, odpowiedzialna za emisję "Riverdale" (tak, ponownie przypominamy, że nie jest to serial Netflix Originals), ogłosiła harmonogram premier na jesienny sezon serialowy. Bez zbędnego przedłużania - 6. sezon "Riverdale" zadebiutuje na ekranach 16 listopada 2021 roku.

Przypominamy jednak, że zanim "Riverdale" powróci z 6. sezonem, czeka nas jeszcze debiut drugiej połowy sezonu piątego. Nowe odcinki zadebiutują na antenie The CW i w bibliotece Netflixa 11 sierpnia 2021 roku.

W rolach głównych powrócą KJ Apa, Cole Sprouse, Lili Reinhart, Camila Mendes i Madelaine Petsch. Twórca serialu potwierdził również, że w nadchodzących epizodach zobaczymy dawno niewidzianych bohaterów. Jest więc na co czekać!

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/The CW