Zamknij

"Riverdale": premiera nowych odcinków opóźniona. Kiedy zobaczymy dalszą część 5. sezonu?

30.04.2021 10:58
"Riverdale": premiera nowych odcinków opóźniona. Kiedy zobaczymy dalszą część 5. sezonu?
fot. Dean Buscher/ materiały prasowe Netflix

Kiedy nowe odcinki "Riverdale"? Emisja 5. sezonu została przerwana i wygląda na to, że na kolejne odcinki poczekamy dłużej, niż zakładaliśmy. Jest dokładna data premiery.

"Riverdale" zalicza opóźnienie. Emisja 5. sezonu popularnego serialu dla młodzieży została przerwana, a nowe odcinki miały zadebiutować w lipcu 2021 roku. Tak się jednak nie stanie

"Riverdale" 5. sezon - kiedy premiera nowych odcinków?

5. sezon "Riverdale" cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Stoi za tym przede wszystkim kilkuletni przeskok czasowy, który tchnął w produkcję odrobinę świeżości. Nic zatem dziwnego, że fani "Riverdale" z wypiekami na twarzy wyczekują nowych odcinków. Niestety, poczekają dłużej niż zakładali.

Stacja The CW, odpowiedzialna za emisję "Riverdale" (tak, po raz kolejny przypominamy, że NIE jest to serial Netflixa), ogłosiła harmonogram wakacyjnych premier swoich seriali. "Riverdale" miało powrócić z drugą połową 5. sezonu już 7 lipca 2021 roku. Premiera nowych odcinków została jednak przesunięta o ponad miesiąc. W efekcie Archie, Betty i reszta ekipy przywitają nas w tytułowym miasteczku dopiero 11 sierpnia 2021 roku.

Przypominamy, że to jeszcze nie koniec naszej przygody z "Riverdale". Ogłoszono bowiem, że powstanie 6. sezon serialu. Funkcję showrunnera pełni Roberto Aguirre-Sacasa, a w rolach głównych występują: KJ Apa, Cole Sprouse, Lili Reinhart, Camila Mendes i Madelaine Petsch.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/TVLine.com

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.