Zamknij

"Riverdale", sezon 6 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie szósty sezon? [DATA]

10.11.2021 12:00
Riverdale
fot. Robert Falconer/Netflix

Czy będzie 6. sezon serialu "Riverdale" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 6. sezon serialu "Riverdale" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej. 

"Riverdale" na Netflix, sezon 6 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon amerykańskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 6. sezon "Riverdale"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "30 srebrników", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA] 

"Riverdale", sezon 6 - czy będzie szósty sezon serialu Netflixa?

"Riverdale" to jedna z najpopularniejszych produkcji, jaką można znaleźć na platformie Netflix. 21 stycznia 2021 roku w bibliotece pojawił się pierwszy odcinek 6. sezonu serialu "Riverdale". W życiu bohaterów zaszły ogromne zmiany. Archie stara się pogodzić ze śmiercią mamy, Veronika ułożyć sprawy rodzinne, a reszta próbuje się odnaleźć w nowej sytuacji. W najnowszym sezonie widzowie będą śledzić ostatnie chwile bohaterów w szkole Riverdale High.

5 sezon składa się z 19 odcinków. Na ten moment wiadomo, że nakręcono tylko część, czyli 11 epizodów. Ostatni z nich ma być wyemitowany w kwietniu 2021 roku - odcinki pojawiają się na Netflixie co tydzień.

Fani "Riverdale" zastanawiają się, czy w planach jest stworzenie 6. sezonu serialu. Potwierdzono, że historia będzie kontynuowana.

"Riverdale", sezon 6: kiedy premiera? [DATA]

"Riverdale" doczeka się 6. sezonu. Trafi on na Netflix 17 listopada 2021 roku. 

Zobacz także:  "Selena", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA] 

RadioZET.pl