Zamknij

Szefowie HBO bali się o życie głównego aktora jednego z najpopularniejszych seriali

07.12.2021 12:46
Rodzina Soprano
fot. Materiały prasowe HBO Polska

"Rodzina Soprano" to jeden z najważniejszych seriali w historii HBO. Okazuje się, że szefowie produkcji podchodzi do serialu z wielką uwagą. Obawiano się między innymi o życie głównego aktora, czyli Jamesa Gandolfiniego.

"Rodzina Soprano": szefowie HBO bali się o życie głównego aktora serialu. Produkcja była emitowana w latach 1999 do 2007 i zyskała status kultowej. Jakiś czas temu ukazała się książka, przedstawiająca między innymi kulisy powstawania "Rodziny Soprano". Okazuje się, że szefowie HBO mieli wielkie obawy.

Zobacz także:  „I tak po prostu“: pełny zwiastun kontynuacji „Seksu w wielkim mieście“ [WIDEO]

"Rodzina Soprano": szefowie HBO bali się o życie głównego aktora serialu

"Rodzina Soprano" to jeden z najważniejszych seriali w historii HBO. Opowiada on o losach włosko-amerykańskiej rodzinie mafijnej, a akcja rozgrywa się w New Jersey. Ukazała się książka, która przedstawia kulisy powstawania produkcji. Okazuje się, że producenci serialu zamartwiali się stanem zdrowia głównego aktora serialu, Jamesa Gandolfiniego. Zmagał się on z wieloma nałogami, a do tego był w złym stanie psychicznym.

Martwiliśmy się o to, czy Gandolfini pozostanie przy życiu. Od czasu do czasu wpadał w ciąg z alkoholem albo kokainą. Musieliśmy wstrzymać produkcję. To generowało ogromne koszty i utrudniało harmonogramy innych aktorów

Dyrektor generalny HBO, James Bewkes

Uzależnienie aktora stało się ogromnym problemem podczas kręcenia serialu. Co więcej, James Gandolfini odszedł w czerwcu 2013 roku. Jego śmierć była nagła i niespodziewana. Za przyczynę uznano zawał serca. Do tragedii doszło podczas wakacji we Włoszech. Aktor miał zaledwie 51 lat.

"Rodzina Soprano": gdzie oglądać?

Serial "Rodzina Soprano" jest dostępny do obejrzenia na platformie HBO GO.

Zobacz także:  "Harry Potter: Turniej domów Hogwartu" w HBO GO. Na czym to polega?

RadioZET.pl