Zamknij

"Rodzina zastępcza": co się stało z domem z popularnego serialu? Podano szczegóły

27.10.2021 13:20
Rodzina zastępcza
fot. TRICOLORS/East News

"Rodzina zastępcza" to popularny serial, który był emitowany w latach 1999-2009. Co się stało z domem, w którym mieszkała rodzina Kwiatkowskich? Ujawniono szczegóły.

"Rodzina zastępcza": co się stało z domem z popularnego serialu? "Rodzina zastępcza" przez dziesięć lat przyciągała przed ekrany telewizorów wielu Polaków. Serial opowiadał o losach rodziny Kwiatkowskich, którzy zdecydowali się przygarnąć do swojej rodziny kolejne dzieci. Serial był niezwykle ciepły i empatyczny, a momentami zabawny. Zdradzono, co się stało z domem, w którym mieszkała słynna rodzina.

Zobacz także:  "Dynastia", sezon 5: kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie 5. sezon? [DATA]

"Rodzina zastępcza": co się stało z domem z popularnego serialu?

"Rodzina zastępcza" opowiadała o losach rodziny Kwiatkowskich. Ania (Gabriela Kownacka) i Jacek (Piotr Fronczewski) byli biologicznymi rodzicami Majki ( Monika Mrozowska) i Filipa (Sergiusz Żymełka), jednak z całego serca kochali też przyszywane pociechy, którym dali dom - Romka (Aleksander Ihnatowicz) oraz Zosię i Elizę (Misheel Jargalsaikhan i  Aleksandra Szwed). Rodzina posiadła uroczego pieska Śliniaka. W serialu pojawiał się jeszcze zabawny policjant (Jarosław Boberek), ciotka ( Maryla Rodowicz) i sąsiedzi Kwiatkowskich - Alutka i Jędrula.

Kwiatkowscy mieszkali w charakterystycznym domu na spokojnym osiedlu. Po latach okazuje się, że produkcja powstawała właśnie w tym budynku, a nie studiu, jak to często bywa. Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl - dom znajduje się na ulicy Frezji 15, wybudowano go na początku lat 90. Przerobiono go na potrzeby ekipy, która tam pracowała. Podobnie było w przypadku domu sąsiadów Kwiatkowskich. 

Tuż po zakończeniu prac na planie "Rodziny zastępczej" domy zostały wystawione na sprzedaż i szybko znalazły nowych właścicieli.

Zobacz także:  „Cień”: nowy serial kryminalny Polsat Box GO - kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Swiatseriali.interia.pl