Zamknij

Rodzinka.pl: To nie Małgorzata Kożuchowska miała być Natalią. Ujawniono pierwszy wybór

Roksana Orlicka
21.02.2020 11:16
Rodzinka pl Małgorzata Kożuchowska nie miała zagrać Natalii
fot. Instagram/@rodzinkapl_official

"Rodzinka.pl" po dziewięciu latach emisji znika z ekranów. Na jaw wychodzą nowe informacje. Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska nie miała być serialową Natalią. Którą aktorkę typowano?

Rodzinka.pl: Małgorzata Kożuchowska nie miała być Natalią. Popularny serial znika z Telewizji Polskiej po dziewięciu latach emisji. Na jaw wychodzą nowe fakty związane z produkcją. Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska nie była pierwszym wyborem scenarzystów do roli Natalii. Kogo typowano? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Rodzinka.pl: To już koniec serialu TVP. Małgorzata Kożuchowska potwierdza 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Rodzinka.pl: Małgorzata Kożuchowska nie miała zagrać w serialu

Serial "Rodzinka.pl" był emitowany na antenie TVP od 2011 roku. Produkcja wylansowała takie gwiazdy jak Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska czy Maciej Musiał

"Rodzinka.pl" znika z ekranów. Małgorzata Kożuchowska poinformowała o tym fanów produkcji i opublikowała obszerny post, w którym zdradziła, że dobrze się czuła na planie serialu. Okazuje się, że pierwotnie aktorka nie miała się znaleźć w obsadzie "Rodzinki.pl". Taką informację podała Dorota Kośmicka-Gacke, producentka serialu. Wyznała ona, że Tomasz Karolak był jej wymarzonym Ludwikiem, jednak w roli jego żony widziała zupełnie inną aktorkę. Mowa o Agnieszce Dygant.

Moją pierwszą kandydatką była Agnieszka Dygant. Ona, stety lub niestety, przyjęła wtedy propozycję zagrania w "Prawu Agaty". Musiałam więc szukać dalej. Zaczęłam rozmowy z Małgosią Kożuchowską i jej agentem Jurkiem Gudejką. Małgosia uwierzyła w ten projekt i postanowiła odejść z "M jak miłość", żeby w pełni oddać się pracy na planie "Rodzinki.pl". Dużo wtedy ryzykowała, ale mam nadzieję, że dziś jest zadowolona ze swojej decyzji - powiedziała.

Co prawda, wielu aktorów było zaskoczonych decyzją Telewizji Polskiej. Z tego powodu wyrazili swój żal w social mediach.

Zobacz także: Wiedźmin: dwóch popularnych aktorów odrzuciło rolę w serialu Netflixa. Byli faworytami 

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Zagłosuj

Będzie wam brakować serialu "Rodzinka.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Plejada.pl/RO