Zamknij

Rodzinka.pl: To już koniec serialu TVP. Małgorzata Kożuchowska potwierdza

Roksana Orlicka
20.02.2020 12:01
Rodzinka pl znika z antenty Telewizji Polskiej
fot. Instagram/@rodzinkapl_official

"Rodzinka.pl" to jeden z najpopularniejszy seriali Telewizji Polskiej. Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w Natalię Boską, poinformowała, że zostanie on zdjęty z anteny. Jaki jest powód tej decyzji?

"Rodzinka.pl" znika z anteny Telewizji Polskiej. To już potwierdzone, że TVP rezygnuje z jednego z najpopularniejszych seriali. Mowa o "Rodzince.pl" emitowanej od 2011 roku. Produkcja otworzyła drzwi do kariery Julii Wieniawie, Maciejowi Musiałowi czy Wiktorii Gąsiewskiej. Dlaczego nie będzie już kontynuacji?

Zobacz także: Wiedźmin: w drugim sezonie zobaczymy gwiazdę "Gry o tron"? Nowe informacje

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Rodzinka.pl: TVP kasuje jeden z najpopularniejszych seriali

Już w zeszłym roku pojawiły się plotki, że Telewizja Polska może zrezygnować z kontynuacji serialu "Rodzinka.pl". Już teraz jest pewne, że produkcja zakończy się na piętnastym sezonie. Trudno w to uwierzyć, bo serial cieszy się ogromną popularnością. Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym zdradziła kulisy tej sytuacji.

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są, to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. "Rodzinka.pl". Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich, przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci - napisała.

Nie podano oficjalnego powodu tej decyzji. Mówi się jednak o tym, że ostatni sezon zanotował spadek oglądalności o ponad 200 tysięcy widzów. Ponadto pojawiły się informacje, że ma powstać kinowa wersja serialu. Na razie nie są jednak znane żadne szczegóły.

Zobacz także: Netflix zrezygnował z kolejnych dwóch seriali. Dlaczego już nie zobaczymy tych produkcji?

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Zagłosuj

Będzie ci brakować serialu "Rodzinka.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO