Zamknij

Rodzinka.pl: oświadczenie TVP. Czemu serial znika z ekranów?

Maciej Friedrich
21.02.2020 15:59
Rodzinka.pl: oświadczenie TVP. Czemu serial znika z ekranów?
fot. VIPHOTO/East News

Fani serialu "Rodzinka.pl" nie kryją smutku po wiadomości, że produkcja po 9 latach znika z ekranów. Także obsada produkcji nie kryła smutku. Czemu uwielbiana przez widzów historia rodziny Boskich zniknęła? Telewizja Polska wydała oświadczenie. 

"Rodzinka.pl" była jednym z najpopularniejszych seriali TVP. Historia rodziny Boskich i ich bliskich cieszyła się ogromną popularnością, a dla Julii Wieniawy, Wiktorii Gąsiewskiej czy Adama Zdrójkowskiego była trampoliną go kariery. Nic dziwnego, że niespodziewana informacja o zakończeniu serialu była smutną wiadomością zarówno dla obsady, jak i widzów. Wiele osób zastanawiało się, czemu "Rodzinka" znika z ekranów. 

Julia Wieniawa komentuje koniec "Rodzinki.pl. Jest załamana: "Łamie mi się serce"

Rodzinka.pl: Dlaczego serial znika z ramówki TVP?

1 marca pojawi się pierwszy odcinek ostatniego, 16. sezonu "Rodzinki.pl". Pożegnanie z rodziną Boskich dla wielu widzów będzie smutnym momentem. Telewizja Polska opublikowała komunikat w sprawie usunięcia produkcji dla serwisu Plejada. Okazuje się, że "Rodzinka" nie jest już wielkim hitem. 

- Po analizie wyników oglądalności podjęto decyzję o zakończeniu dalszej produkcji serialu "Rodzinka.pl". Badania wykazały, że widzowie najchętniej poszukują odcinków poprzednich serii - czytamy. 

Dla wielbicieli serialu mamy jednak dobrą wiadomość. TVP nie ma zamiaru zapominać o świetnie przyjętym serialu. 

- "Rodzinka.pl" pozostaje jednak w wielkiej rodzinie Telewizji Polskiej, zmienia tylko adres "zamieszkania". Z TVP 2 przenosi się pod adres vod.tvp.pl. Właśnie tam nasi widzowie najchętniej spotykali się z bohaterami serialu. "Rodzinka.pl" jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji w ofercie TVP VOD – w 2019 roku serial zajął trzecią pozycję w rankingu oglądalności (wg liczby odtworzeń), zyskując pozycję lidera w kategorii "seriale komediowe". Odtworzenia stanowiły ponad połowę oglądalności seriali komediowych w serwisie (56 proc.).

Rodzinka.pl: aktorzy nie wiedzieli o zakończeniu serialu? Gwiazdy nie kryją smutku [FOTO]

Zagłosuj

Oglądasz "Rodzinkę.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plejada.pl/MF