Zamknij

"Rojst '97": córka Magdaleny Różczki zagrała w serialu Netflixa. W kogo się wcieliła?

22.07.2021 15:18
Rojst
fot. Robert Palka/Netflix

"Rojst '97" to jeden z największych sukcesów Polaków - serial bije rekordy popularności na platformie Netflix. Kilka tygodni po premierze na jaw wyszło, że u boku Magdaleny Różczki wystąpiła jej córka. W kogo się wcieliła?

"Rojst '97": córka Magdaleny Różczki zagrała w serialu Netflixa. "Rojst '97" nie słabnie na popularności. Tuż po premierze na jaw wyszło, że angaż w serialu otrzymała córka Magdaleny Różczki, czyli 13-letnia Wanda Marzec. W kogo się wcieliła?

Zobacz także: Jan Holoubek o rojście, piosence Zauchy, komizmie serialu i kolejnym projekcie dla Netflix [WYWIAD]

"Rojst '97": córka Magdaleny Różczki zagrała w serialu Netflixa. W kogo się wcieliła?

"Rojst'97" to serial w reżyserii Jana Holoubka. Magdalena Różczka, prywatnie żona reżysera, zagrała główną rolę w serialu Netflixa. Teraz na jaw wyszło, że córka aktorki z poprzedniego związku również pojawiła się w popularnej produkcji. Jak podaje Onet - jeszcze kilka lat temu aktorka mówiła,  że nie chce, by dzieci poszły w jej ślady. Jednak 13-letnia Wanda pojawiła się w serialu wyreżyserowanym przez swojego ojczyma. 

13-letnia córka Magdaleny Różczki wcieliła się w Wandę Zarzycką, czyli córkę bohaterów granych przez Zofię Wichłacz i Dawida Ogrodnika.

Warto wspomnieć, że nie jest to debiut aktorski Wandy Marzec. Nastolatka pojawiła się w filmie swojego ojczyma o tytule "Pocztówki z Republiki Absurdu", gdy miała 6 lat.

"Rojst '97": gdzie oglądać?

Serial "Rojst '97" jest dostępny do obejrzenia na platformie Netflix.

Zobacz także: TOP 10 produkcji na Netflixie. Te tytuły wypada znać [LISTA]

RadioZET.pl/Onet.pl

QUIZ: jak dobrze znasz serial Wiedźmin od Netflixa?
Rozwiąż quiz

QUIZ: jak dobrze znasz serial "Wiedźmin" od Netflixa?

QUIZ: jak dobrze znasz serial Wiedźmin od Netflixa?

Jaki defekt ciała miała Yennefer zanim została czarodziejką?