Zamknij

"Rojst", sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon?

12.07.2021 14:46
Rojst
fot. Robert Palka/Netflix

Czy będzie 3. sezon serialu "Rojst"? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 3. sezon serialu "Rojst" się pojawi na Netflixie, można znaleźć poniżej.

"Rojst", sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon polskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial przypadł do gustu. Czy będzie 3. sezon "Rojst"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Rojst": Ogrodnik i Seweryn podsumowują 1. sezon. Obejrzyj, zanim sięgniesz po "Rojst '97" [WIDEO]

"Rojst", sezon 3 - czy będzie trzeci sezon serialu?

"Rojst '97" to polski serial. Netflix przejął produkcję od nieistniejącej już platformy streamingowej Showmax. Akcja serialu "Rojst'97" rozgrywa się podczas "powodzi stulecia", która miała miejsce w południowo-zachodniej Polsce w 1997 roku. Woda zalewa miasta i las na Grontach. W ten sposób na jaw wychodzi, że w lesie są zakopane ludzkie szczątki oraz znajduje się ciało nastolatka. Sprawą zajmują się policjanci z Warszawy - Anna Jass (Magdalena Różczka) i Adam Mika (Łukasz Simlat). W tym samym czasie do miasta wraca dziennikarz Piotr (Dawid Ogrodnik), który ma objąć funkcję redaktora naczelnego "Kuriera".

W serialu "Rojst '97" wystąpili: Magdalena Różczka, Łukasz Simlat, Dawid Ogrodnik, Zofia Wichłacz czy Andrzej Seweryn. Serial składa się z sześciu epizodów. Wiele osób, którym produkcja przypadła do gustu, zastanawia się, czy pojawią się kolejne odcinki. Jest to wielce prawdopodobne.

"Rojst", sezon 3: kiedy premiera?

Na ten moment Netflix nie potwierdził, że serial "Rojst '97" doczeka się kontynuacji. Natalia Hluzow, dziennikarka Radia ZET, rozmawiała z reżyserem serialu na ten temat. Oto co powiedział Jan Holoubek o 3. sezonie:

Zobaczymy. Na razie się skupiamy na drugim, jak zostanie przyjęty. I zobaczymy. Nie mam pojęcia na tym etapie. Myślę, że będzie. Ale zobaczymy. Stworzyć taki sezon to jest bardzo dużo pracy, no trzeba go wymyślić po prostu. To nie jest takie hop siup.

Jan Holoubek w rozmowie z Natalią Hluzow

Bardzo prawdopodobne, że doczekamy się nowych epizodów, jednak trudno określić kiedy. Gdy tylko pojawią się oficjalne informacje, podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także:  "Sex/Life", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?

RadioZET.pl