Zamknij

Równonoc - kiedy premiera nowego serialu Netflixa? [DATA, OBSADA, OPIS]

25.11.2020 15:11
Równonoc - kiedy premiera nowego serialu Netflixa? [DATA, OBSADA, OPIS]
fot. Anna Golaszewska/East News

W sieci pojawiły się już pierwsze informacje o nowym serialu Netflix "Równonoc". Kiedy premiera i co już wiemy o produkcji? Sprawdzamy pierwsze potwierdzone informacje, m.in. kto pojawi się w obsadzie "Równonocy", data premiery, zwiastun i o czym będzie nowy serial.

Równonoc - kiedy premiera serialu Netflix, kto w obsadzie i o czym będzie? Poniżej zbieramy pierwsze potwierdzone informacje na temat nowego polskiego serialu i kiedy pojawią się odcinki na Netflix, a także oficjalną datę premiery i zwiastun "Równonocy".

„Równonoc“ – duński serial kryminalny od Netflixa. Zobacz klimatyczny zwiastun

Równonoc - kiedy premiera serialu Netflix i o czym będzie? [DATA]

Mamy pierwsze potwierdzone informacje dotyczące nowej produkcji - w poniedziałek, 23 listopada Netflix ogłosił nowy serial oryginalny "Równonoc". W oficjalnym opisie w serwisie czytamy:

Dwadzieścia lat temu widziała, jak autobus pełen uczniów znika. Teraz Astrid wpada na mężczyznę, w któym rozpoznaje jedną z ofiar, i rozpoczyna śledztwo.

Data premiery serialu "Równonoc" to środa, 30 grudnia 2020 roku. Poniżej zamieszczamy również oficjalny zwiastun.

Otwórz oczy - kiedy premiera polskiego serialu Netflixa? [DATA, OBSADA]

Kto zagra w serialu Równonoc? [OBSADA]

Zgodnie z informacjami udostępnionymi do tej pory przez Netflix, w serialu zagrają m.in. Danica Curcic, Karoline Hamm, Viola Martinsen, Lars Brygmann, Hanne Hedelund, August Issac Carter, Fanny Leander Bornedal i inni. Twórcą serialu jest Tea Lindeburg.

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 195 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania - bez reklam i zobowiązań.

Ile kosztuje Netflix? CENA na miesiąc, na rok, na 2 i 4 osoby, na 1 osobę [CENA ABONAMENTU 2020]

RadioZET.pl