Zamknij

Royana Black nie żyje. Gwiazda sitcomu "Raising Miranda" zmarła w wieku 47 lat

29.07.2020 16:43
Royana Black
fot. Instagram.com/hotchka 2015

Royana Black nie żyje. Gwiazda sitcomu "Raising Miranda" przegrała walkę z białaczką. Aktorka miała 47 lat. "Naprawdę była aniołem na Ziemi" – napisali członkowie rodziny w nekrologu.

Royana Black nie żyje. Gwiazda sitcomu "Raising Miranda" miała 47 lat

Royana Black nie żyje. Gwiazda sitcomu "Raising Miranda" chorowała na ostrą białaczkę szpikową. "Royana miała zaraźliwy uśmiech i śmiech, który mógł rozjaśnić nawet najciemniejsze dni. Była piękną osobą wewnątrz i na zewnątrz. Naprawdę była aniołem na Ziemi" - napisali członkowie rodziny w nekrologu. Aktorka zmarła 14 lipca, lecz wiadomość o jej śmierci trafiła do mediów dopiero teraz. Po śmierci Royany w serwisie GoFundMe prowadzona jest zbiórka pieniędzy, która ma trafić do jej męża. Wpłacono prawie 54 tysiące dolarów.

Royana Black: W jakich produkcjach zagrała aktorka?

Royana Black urodziła się w Nowym Jorku. Karierę aktorską zaczęła już jako 10-latka, grając na deskach kultowego Broadwayu. W 1988 roku otrzymała rolę w sitcomie "Raising Miranda", która była dla niej przepustką do aktorskiego świata, Na swoim koncie miała mnóstwo ról teatralnych, ale również kreacji w takich serialach telewizyjnych, jak m.in. "Bill Cosby Show", "Dotyk Anioła" oraz "Medium".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl