Zamknij

„Rubi” – nowa wersja popularnej telenoweli „Cena marzeń” wiosennym hitem TV4

01.03.2021 15:20
Rubi - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

„Rubi” — amerykański, acz hiszpańskojęzyczny serial będacy adaptacją meksykańskiego formatu, znanego jako „Cena marzeń”, w marcu zadebiutował na kanale TV4. O czym opowiada burzliwa historia pięknej uwodzicielki? Kiedy oglądać nowe odcinki?

„Rubi” to bazująca na meksykańskim pierwowzorze, znanym w Polsce jako „Cena marzeń”, amerykańska produkcja pełna zwrotów akcji. Główną bohaterką serialu jest piękna Rubi - uwodziciekla, która żyje w pogoni za bohactwem i sławą. Jak podają inforacje prasowe kobieta nie zawaha się użyć nieczystych zagrań i zniszczyć życie innych, byle tylko samodzielnie osiągnąć sukces. 

Poznajemy ją, gdy do wystawnej lecz podupadłej rezydencji na odludziu przyjeżdża Carla  – młoda, ambitna dziennikarka. Carla chce zrobić reportaż o tajemniczej właścicielce posiadłości. To właśnie Rubi Perez Ochoa będzie tematem dziennikarskiego śledztwa, a punkt wyjściow nie bez przyczyny przypomina „Obywatela Kane’a”. Kobietę również otacza mroczna legenda, a wydarzenia z jej przeszłości owiane są tajemnicą. Co więcej - Rubi nie znosi dziennikarzy, więc fakt, że decyduje się na współpracę z Carlą, jest ważnym wydarzeniem.

Zobacz także

Podczas trwania opowieści widz, wraz z bohaterkami będzie cofać się o 20 lat wstecz, do czasów, gdy Rubi była biedną studentką. Jak osiągnęła swój sukces? Co była gotowa poświęcić, by osiągnąć swoje cele? Ile trupów kryje w szafie? I czy cel rzeczywiście uświeca środki? Tego dowiemy się z pełnej burzliwych scen i trudnych emocji serii „Rubi”.

Amerykańska wersja, rozegrana w języku hiszpańskim składa się z 26 ok. godzinnych odcinków. Jest to trzecia produkcja w ramach cyklu „Fabryka snów”, na którą składają się nowe wersje popularnych seriali z Ameryki Południowej. W jej skład wchodzą także: „Uzurpatorka”, czy „Cuna de Lobos”.

„Rubi” - obsada i ekipa

Za adaptację oryginalnego formatu serialu „Cena marzeń” na nowy grunt, odpowiedzialny jest pisarz  Leonardo Padrón, najlepiej znany z pracy przy takich produkcjach, jak „Imperium kobiet", czy „Kochankowie".

W roli głównej występuje Camilla Sodi. Jej partnerem jest Jose Ron, uznawany za jednego z najpopularniejszych amantów Ameryki Środkowej. Na ekranie towarzyszą im także: Kimberly dos Ramos i Rodrigo Guirao.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Rubi” – kiedy oglądać?

Nowe odcinki serialu emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 13.55 na TV4. 

Czytaj także: Singapurskie kleszcze - zapowiedź i data premiery serialu z udziałem Charlesa Dance'a