Zamknij

Sabrina, nastoletnia czarownica: Jak zmieniła się serialowa ciotka Hilda?

Roksana Orlicka
02.01.2020 11:09
Sabrina, nastoletnia czarownica jak obecnie wygląda ciotka Hilda
fot. IFA Film/East News

Serial ,,Sabrina, nastoletnia czarownica" był emitowany w latach 1996-2003. Przedstawiał on historię nastolatki, którą wychowywały dwie ciotki. Produkcja przyciągała przed telewizory widzów z całego świata. Wiele osób uwielbiało zabawną ciotkę Hildę. Wcielała się w nią Caroline Rhea. Jak dzisiaj wygląda aktorka?

,,Sabrina, nastoletnia czarownica" - jak dzisiaj wygląda serialowa ciotka Hilda? Tytułowa Sabrina dowiedziała się w dniu szesnastych urodzin, że jest czarownicą. Dziewczyna dorastała w niezwykłym domu, do tego wychowywały ją dwie ciotki: Zelda i Hilda. Ta druga podbiła serca widzów. Była postacią optymistyczną i nieco szaloną, jednak Sabrina zawsze mogła liczyć na jej wsparcie. Jak zmieniła się Caroline Rhea, czyli aktorka, która wcielała się ciotkę Hildę? Dzisiaj trudno ją rozpoznać!

Sabrina, nastoletnia czarownica: Jak zmieniła się ciotka Hilda?

Serial ,,Sabrina, nastoletnia czarownica" był emitowany przez siedem sezonów, a każdy z nich cieszył się dużą popularnością. W ciotkę Hildę wcieliła się Caroline Rhea. To właśnie ta rola przyniosła jej największą popularność. A czym się obecnie zajmuje i jak wygląda?

Zobacz także: Kevin sam w domu: Jak dziś wygląda tytułowy bohater i czym się zajmuje?

Caroline Rhea od zawsze wiedziała, że chce zostać aktorką. W wieku 20 lat przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie rozwijała talent komediowy. Szybko dostała pierwszy angaż. Rhea występowała w programach komediowych u boku najpopularniejszych stand-uperów w kraju. Rozgłos przyniosła jej rola w serialu ,,Pride & Joy" z 1995 roku. Kilka miesięcy później dostała nową propozycję, która okazała się być jej największym sukcesem zawodowym. Wcieliła się w ciotkę Sabriny. Od 1996 roku pokazywała się regularnie w telewizji i nie narzekała na brak zajęć. Co więcej, w 1999 roku wystąpiła w filmie ,,Człowiek z księżyca", który zdobył uznanie krytyków i i widzów. 

Warto wiedzieć, że obecnie aktorka mniej występuje w telewizji, ale zaangażowała się w pracę dubbingową. Od 2007 roku wcielała się w matkę łobuziaków z serialu ,,Fineasz i Ferb". Caroline wciąż można zobaczyć w programach komediowych. Jej najnowszą produkcją jest serial ,,Sydney to the Max".

Obecnie Caroline Rhea ma 55 lat. Aktorka nieco się zmieniła. Poniżej można zobaczyć jej metamorfozę.

Zobacz także: Chilling Adventures of Sabrina: Netflix podał szczegóły premiery 3. sezonu

RadioZET.pl/RO

Zagłosuj

Która postać z serialu "Sabrina, nastoletnia czarownica" była twoją ulubioną?

Liczba głosów: