Zamknij

Sarah Jessica Parker odwiedziła po latach dom Carrie Bradshaw. Kiedy nowe odcinki serialu?

16.06.2021 11:02
Sarah Jessica Parker
fot. Materiały prasowe HBO

Sarah Jessica Parker jest już na planie serialu "And Just Like That", który ma być kontynuacją "Seksu w wielkim mieście". Aktorka odwiedziła dawny dom swojej bohaterki, Carrie Bradshaw. Kiedy można się spodziewać nowych odcinków?

Sarah Jessica Parker odwiedziła po latach dom Carrie Bradshaw. Fani "Seksu w wielkim mieście" z wypiekami na twarzy śledzą konta aktorek w mediach społecznościowych. Serial powróci pod nazwą "And Just Like That". Kiedy nowe odcinki serialu?

Zobacz także:  "Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker pokazała zdjęcia z planu kontynuacji [FOTO]

Sarah Jessica Parker odwiedziła po latach dom Carrie Bradshaw

"Seks w wielkim mieście" to serial, który był emitowany w latach 1998-2004. HBO postanowiło "ożywić" serial i już niedługo produkcja wróci na ekrany pod innym tytułem. Wielkie emocje towarzyszą nowym odcinkom. Wiadomo już, że na plan wróciły tylko trzy serialowe przyjaciółki - zabrakło Kim Cattrall w roli Samanthy Jones. Aktorka postanowiła nie wracać do serialu i konsekwentnie nie komentuje swojej decyzji. Nieoficjalnie mówi się o jej wieloletnim konflikcie z Sarah Jessicą Parker. 

Natomiast odtwórczyni roli Carrie Bradshaw jest już na planie "And Just Like That" i ewidentnie się z tego cieszy, publikując wiele szczegółów w swoich mediach społecznościowych. Aktorka wybrała się ostatnio na spacer po Nowym Jorku i odwiedziła dom swojej bohaterki. Warto wspomnieć, że budynek zyskał status kultowego i jest odwiedzany przez wielu turystów.

Sarah Jessica Parker nie ujawnia jednak, co się wydarzy w nowych odcinkach. Wiadomo, że spotkała się już z serialowymi przyjaciółkami, czyli Charlotte i Mirandą.

"And Just Like That": kiedy premiera serialu na HBO?

"And Just Like That" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Wiadomo, że serial pojawi się na HBO.

Zobacz także:  "Seks w wielkim mieście": wiemy, kto zastąpi Samanthę Jones w kontynuacji serialu

RadioZET.pl