Zamknij

Sarah Jessica Parker zdradziła nazwę pierwszego odcinka kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

12.07.2021 15:27
Seks w wielkim mieście
fot. Materiały prasowe HBO Polska

Sarah Jessica Parker podała nazwę pierwszego odcinka kontynuacji "Seksu w wielkim mieście", czyli serialu "And Just Like That". Czego możemy się spodziewać po pierwszym epizodzie reaktywowanej po latach produkcji?

Sarah Jessica Parker zdradziła nazwę pierwszego odcinka kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". Trwają prace na planie serialu "And Just Like That", w którym ponownie zobaczymy Sarah Jessicę Parker, Cynthię Nixon i Kristin Davis

Zobacz także:  "And Just Like That" - HBO pokazało pierwsze zdjęcie z kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" [FOTO]

Sarah Jessica Parker zdradziła nazwę pierwszego odcinka "And Just Like That"

"And Just Like That" to wyczekiwana kontynuacja "Seksu w wielkim mieście". Niektórzy fani podchodzą do projektu z wielkim entuzjazmem, inni z rezerwą. Szeroko komentowana jest też decyzja Kim Cattrall, czyli serialowej Samanthy Jones, która zdecydowała się nie wracać na plan serialu. Przypominamy, że zdaniem wielu widzów, Samantha była jedną z najważniejszych postaci produkcji.

Pozostałe aktorki nie odnoszą się do tych rewelacji, tylko chętnie dzielą się kadrami z planu serialu "And Just Like That". Sarah Jessica Parker, która ponownie wcieli się w Carrie Bradshaw, zdradziła na swoim profilu na Instagramie, jak będzie zatytułowany pierwszy epizod serialu - "Hello, It's Me" ("Cześć, to ja"). Na ten moment nie ujawniono, jednak o czym będzie on opowiadać. 

"And Just Like That": kiedy premiera kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" na HBO?

"And Just Like That" to produkcja HBO. Na ten moment nie ujawniono daty premiery. Trzeba się jeszcze uzbroić w cierpliwość.

Zobacz także:  "And Just Like That…" - gwiazda "Chirurgów" w obsadzie kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

RadioZET.pl