Zamknij

"Sceny z życia małżeńskiego" na HBO. O czym jest miniserial i czy będą kolejne odcinki?

13.09.2021 15:40
Sceny z życia małżeńskiego
fot. Materiały prasowe HBO Polska

"Sceny z życia małżeńskiego" to miniserial, którego odcinki są publikowane na platformie HBO GO. To współczesna interpretacja dzieła Ingmara Bergmana sprzed lat. Kto występuje w serialu, o czym on opowiada? Podajemy szczegóły.

"Sceny z życia małżeńskiego" na HBO. O czym jest miniserial i czy będą kolejne odcinki? Nadeszła wyczekiwana premiera. Pierwszy epizod "Scen z życia małżeńskiego" trafił na HBO GO. O czym opowiada produkcja i kto w niej występuje? Podajemy wszystkie szczegóły.

Zobacz także:  "Rick i Morty" w aktorskiej wersji. Christopher Lloyd promuje finał 5. sezonu [WIDEO]

"Sceny z życia małżeńskiego" na HBO. O czym jest miniserial i czy będą kolejne odcinki?

"Sceny z życia małżeńskiego" to miniserial, inspirowany uznanym klasykiem z repertuaru Ingmara Bergmana. Akcja nie rozgrywa się już w Sztokholmie, a Stanach Zjednoczonych. W głównych bohaterów wcielili się Jessica Chastain i Oscar Isaac. Zgodę na powstanie produkcji wyraziła rodzina szwedzkiego reżysera. 

Jest to opowieść o rozpadzie małżeństwa. Widzowie mają okazję śledzić historię miłości, która jest ściśle związana z pożądaniem i nienawiścią. To wszystko z perspektywy współczesnej amerykańskiej pary. Mira (Jessica Chastain) jest kobietą pewną swojej wartości, która robi karierę w spółce technologicznej, ale nie czuje się spełniona w małżeństwie. Natomiast Jonathan (Oscar Isaac) to wycofany i wrażliwy profesor filozofii, który za wszelką cenę chce ratować związek. 

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Na ten moment nie jest pewne, jaki będzie dalszy los produkcji. Przypominamy, że serial "Sceny z życia małżeńskiego" jest inspirowany filmem Bergmana. Możliwe zatem, że produkcja zostanie zamknięta w jednym sezonie.

"Sceny z życia małżeńskiego" na HBO GO: kiedy pojawiają się nowe odcinki?

Nowe odcinki serialu "Sceny z życia małżeńskiego" trafiają na HBO GO w poniedziałki. Drugi epizod zostanie wyemitowany 20 września 2021 roku.

Zobacz także:  HBO Max: Kiedy w Polsce? Poznaliśmy oficjalną datę [DATA PREMIERY]

RadioZET.pl