Zamknij

Jason Momoa i Dave Bautista w zwiastunie 2. sezonu "See". Premiera już wkrótce [WIDEO]

30.07.2021 13:24
Jason Momoa i Dave Bautista w zwiastunie 2. sezonu "See". Premiera już wkrótce [WIDEO]
fot. materiały prasowe Apple TV+

Mroczny serial "See" powraca z 2. sezonem, który pokaże nam piekło braterskiej wojny. Platforma Apple TV+ zaprezentowała nowy zwiastun i wygląda na to, że naprawdę jest na co czekać.

"See" to ponury postapokaliptyczny serial opowiadający o świecie, w którym ludzie stracili zmysł wzroku. Produkcja z Jasonem Momoą w roli głównej już wkrótce powróci na nasze ekrany, a tymczasem w sieci pojawił się nowy zwiastun 2. sezonu. Przygotujcie się na zażarty konflikt między braćmi

"See": zwiastun 2. sezonu

W nadchodzących odcinkach "See" zobaczymy jak Baba Voss stara się utrzymać rodzinę z dala od narastającego konfliktu. Okazuje się to jednak niemożliwe, gdy na scenę wchodzi jego brat. Jednocześnie wraz z pojawieniem się widzących dzieci narasta przekonanie, że to ich pokolenie przejmie władzę nad światem.

Poza nowym zwiastunem, włodarze platformy Apple TV+ zaprezentowali też szczegółowy opis fabuły, który prezentuje się następująco:

Akcja "See" rozgrywa się w brutalnej i prymitywnej przyszłości, setki lat po tym, jak ludzkość utraciła zdolność widzenia. W drugim sezonie Baba Voss stara się zjednoczyć swoją rodzinę, jednocześnie chroniąc ją przed groźbą wojny pomiędzy Królestwem Paya a Republiką Trivantian. Pomimo usilnych starań, jego żona i widzące dzieci zostają wciągnięci na pierwszą linię konfliktu. Zwracają na siebie uwagę brata Baby, Edo Vossa - potężnego i przebiegłego generała Trivantian.

materiały prasowe Apple TV+
fot.

"See": kiedy premiera 2. sezonu?

W rolach głównych wystąpili Jason Momoa ("Aquaman", "Gra o tron"), Dave Bautista ( Marvel,  "Armia umarłych") i Alfre Woodard ("Luke Cage"), a na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Eden Epstein, Tom Mison, Hoon Lee, Olivia Cheng, David Hewlett i Tamara Tunie.

Producentami wykonawczymi są Steven Knight (twórca  "Peaky Blinder"), Francis Lawrence, Peter Chernin, Jenno Topping, Jim Rowe oraz Jonathan Tropper, który pełni również funkcję showunnera. Pierwszy z ośmiu odcinków 2. sezonu "See" zadebiutuje na platformie Apple TV+ już 27 sierpnia 2021 roku. Kolejne odcinki ukazywać się będą co tydzień. Potwierdzono również, że serial powróci z 3. sezonem.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Collider.com