Zamknij

Seks w wielkim mieście: 22 lata od premiery. Jak się zmieniły gwiazdy serialu?

08.06.2020 15:27
Seks w wielkim mieście ma już 22 lata jak się zmienili odtwórcy głównych ról?
fot. Instagram/@carrie_bradshoes

"Seks w wielkim mieście" zadebiutował na antenie HBO 22 lata temu. Mimo upływu czasu popularność tej produkcji nie słabnie. Sprawdziliśmy, jak się zmieniły gwiazdy serialu. 

Seks w wielkim mieście: 22 lata od premiery. Jak się zmieniły gwiazdy serialu? Trudno w to uwierzyć, ale od wyświetlenia pierwszego odcinka "Seksu w wielkim mieście" minęło już ponad 20 lat. Czas płynie, a historię czterech przyjaciółek z Manhattanu, wciąż ogląda wiele osób. "Seks w wielkim mieście" zyskał miano serialu kultowego. Jako jeden z pierwszych przedstawiał kobiety jako silne, wyzwolone i niezależne. 

Sprawdziliśmy, jak zmienili się bohaterowie serialu "Seks w wielkim mieście" i co u nich słychać.

Zobacz także:  The Last of Us: reżyser "Czarnobyla" dołącza do ekipy serialu na podstawie kultowej gry 

Seks w wielkim mieście: 22 lata od premiery. Jak się zmieniły gwiazdy serialu?

"Seks w wielkim mieście" być może jest nieco naiwnym i przerysowanym serialem, ale mimo zdobył uznanie krytyków i widzów na całym świecie. Przedstawiał on losy czterech przyjaciółek: Carrie, Mirandy, Samanthy i Charlotte. Dziewczyny wydawały ogromne kwoty na buty i ubrania, były niezależne, ciężko pracowały na swój sukces i na pierwszym miejscu stawiały kobiecą przyjaźń. Bohaterki imprezowały, zachwycały się Nowym Jorkiem i nie wyobrażały sobie innego miejsca do życia, ale przede wszystkim cieszyły się życiem singielki.

"Seks w wielkim mieście" był emitowany w latach 1998-2004. Łącznie powstało sześć sezonów. Jak zmieniły się największe gwiazdy serialu? Sprawdziliśmy.

Sarah Jessica Parker wcielała się w Carrie, czyli główną bohaterkę i narratorkę serialu "Seks w wielkim mieście". To właśnie ona zrobiła największą karierę. Regularnie pojawia się w filmach. Ostatni "Tu i teraz" ukazał się w 2018 roku. Aktorka jest od 23 lat w szczęśliwym związku małżeńskim, ma dwie córeczki. Trzeba przyznać, że niewiele się zmieniła.

Cynthia Nixon grała prawniczkę Mirandę. Po zakończeniu serialu "Seks w wielkim mieście" radziła sobie świetnie. Wciąż regularnie pojawia się na ekranie, ostatnio w filmie "Stray Dolls" i serialu "Ratched". Nixon niewiele się zmieniła, ale zrezygnowała z charakterystycznych rudych włosów.

Kristin Davis nie zrobiła takiej kariery, jak jej wróżono. Aktorka, która wcielała się w Charlotte, przez wiele lat walczyła z uzależnieniem od alkoholu. Mimo to Davis nie zrezygnowała z aktorstwa. Ostatni film z jej udziałem to "Upalne święta" z 2019 roku.

Kim Cattrall wcielała się w Samanthę - najstarszą i najbardziej bezpośrednią z przyjaciółek. Jej bohaterka była odważna i nie bała się wyrażać swojego zdania. Niestety, jej kolejne role nie były tak wyraziste. 

Mr. Big to ukochany Carrie, z którym wielokrotnie się rozstawała i schodziła. Wcielał się w niego Chris Noth. Po zakończeniu prac na planie "Seksu w wielkim mieście" nie narzekał na brak propozycji. Występował między innymi w popularnym serialu "Żona idealna". Trzeba przyznać, że Noth zmienił się nie do poznania.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  Gomorra: Telewizja Polska wyemituje popularny włoski serial. Gdzie i kiedy oglądać?