Zamknij

"Seks w wielkim mieście": John Corbett powróci jako Aidan w kontynuacji serialu

16.04.2021 08:30
"Seks w wielkim mieście": John Corbett powróci jako Aidan w kontynuacji serialu
fot. United Archives IFA The Film Archives 2017/ East News

John Corbett w obsadzie "And Just Like That"! Uwielbiany przez widzów Aidan powróci w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". Co to oznacza dla Carrie?

John Corbett ponownie jako Aidan Shaw. Fani "Seksu w wielkim mieście" mają powody do radości. Były ukochany Carrie Bradshaw należał do ulubieńców widzów i wygląda na to, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Czy to jednak on będzie ostatnią miłością głównej bohaterki?

"Seks w wielkim mieście" - John Corbett powróci jako Aidan

Aidan Shaw, producent mebli i były narzeczony Carrie Bradshaw, to jedna z najbardziej ikonicznych drugoplanowych postaci "Seksu w wielkim mieście". Niejednemu fanowi pękło serce, gdy kobieta ostatecznie wybrała Mr. Biga. Jednak, czy na długo?

John Corbett pojawił się jako Aidan Shaw w wielu odcinkach serialu, a także w filmie "Seks w wielkim mieście 2". Teraz aktor ogłosił, że wystąpi w "przynajmniej kilku odcinkach" serialu "And Just Like That", serialowej kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" od platformy HBO Max.

Co istotne, jakiś czas temu ogłoszono, że w obsadzie zabraknie Chrisa Notha, czyli Mr. Biga. Czy to oznacza, że Carrie zmieni jednak zdanie w kwestii miłości swojego życia? Jest to jak najbardziej możliwe. Przypominamy jednak, że Chris Noth zasugerował, iż może jednak wystąpi w serialu, a "Seks w wielkim mieście" lubi nas zaskakiwać.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"And Just Like That" - kiedy premiera kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery "And Just Like That…". Wiemy jedynie, że zdjęcia do kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" ruszą wiosną 2021 roku. Całość ma liczyć 10 odcinków, a w rolach głównych powrócą Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/VanityFair.com