Zamknij

"Seks w wielkim mieście": Mr. Big jednak powróci w nowej odsłonie? Jest wypowiedź aktora

23.02.2021 15:29
"Seks w wielkim mieście": Mr. Big jednak powróci w nowej odsłonie? Jest wypowiedź aktora
fot. New Line Cinema/Courtesy Everett Collection/ East News

"Seks w wielkim mieście" bez Mr. Biga? Dla niektórych to niewyobrażalne. Okazuje się jednak, że ostatnie doniesienia mogą być fałszywe. Czy Chris Noth powróci jako Mr. Big w "And Just Like That…"? Aktor skomentował sprawę. 

"Seks w wielkim mieście" wróci po latach, jednak bez kilku gwiazd. Wiemy na pewno, że w kontynuacji nie pojawi się Samantha, a kilka dni temu świat obiegła informacja, że zabraknie też Mr. Biga. Ile jest w tym prawdy? Chris Noth zasugerował, że niewiele. 

"Seks w wielkim mieście" - Mr. Big jednak powróci w nowej odsłonie? 

Mr. Big, w którego przez lata wcielał się Chris Noth, to miłość życia Carrie Bradshaw i jeden z najważniejszych bohaterów drugoplanowych "Seksu w wielkim mieście". Nic zatem dziwnego, że wieść o jego absencji zasmuciła fanów. Czyżby jednak darcie szat było przedwczesne, a Mr. Big pojawi się w "And Just Like That…"?

Zobacz także: Co się stanie z Samanthą w nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście"? Szef HBO ujawnia

Informacje o tym, że Mr. Big nie powróci w nowych odcinkach pojawiły się na łamach magazynu plotkarskiego Page Six. Aktor Chris Noth odniósł się do tego na Instagramie. Jego wypowiedź opatrzona była sporą dozą sarkazmu, co na nowo rozbudziło nadzieje fanów.

Wszystko się zmienia, łącznie z ogłoszeniami w szmatławcach. [...] Jeśli Page Six tak twierdzi... to przecież musi być prawda. ;)

Chris Noth

"And Just Like That" - kiedy premiera kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery "And Just Like That…". Wiemy jedynie, że zdjęcia do kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" ruszą wiosną 2021 roku. Całość ma liczyć 10 odcinków, a w rolach głównych powrócą Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis.

RadioZET.pl/ Showbiz CheatSheet.com